Urmăriți Nottingham Forest vs. Liverpool: Cum să transmiteți în direct, canalul TV, ora de începere pentru meciul de sâmbătă din Premier League

Getty Visuals

Leading League revine în acțiune sâmbătă.

Cine joacă

• Liverpool @ Nottingham Forest
  • Recorduri curente: Liverpool 4-2-4 Nottingham Forest 1-7-3

Paramount+ este singurul loc pentru a urmări fiecare minut al fiecărui meci UCL din acest sezon, pe lângă Serie A, NWSL, Europa League și multe altele. Înscrieți-vă acum cu codul UEFA22 pentru o lună gratuită pentru utilizatorii noi și nu ratați nicio acțiune. Un abonament nu numai că îți oferă acces la tot fotbalul pe treatment ți-l poți dori, ci și la NFL pe CBS și la nenumărate filme, emisiuni și conținut authentic.

Ce să știi

Nottingham Forest se va întoarce acasă după o călătorie de două meciuri. Ei se vor confrunta cu Liverpool la ora 7:30 ET sâmbătă la The City Ground. Permițând o medie de 2,09 puncte pe joc, Nottingham Forest a adormit pe partea defensivă a mingii și va trebui să se trezească înainte de meci.

Marți, Nottingham Forest și Brighton & Hove Albion au ajuns la un punct fiecare după un egal -.

Apropo de meciuri strânse: Liverpool a evitat un glonț miercuri, încheind West Ham United cu 1-. Atacul de la Liverpool a trecut după prima repriză, dar a avut suficiente goluri pentru a lua meciul oricum.

După egalitatea lor, Nottingham Forest va căuta să câștige toate cele trei puncte în acest meci.

Vă rugăm să bifați caseta de înscriere pentru a confirma că doriți să vă abonați.