UEFA Champions League: groepsfasescores, schema, starttijden, livestream, hoe online te kijken

De groepsfase van de UEFA Champions League begint in september en het is een reis van twee maanden om te zien welke groups doorgaan naar de knock-outfase, die in februari begint. Er zijn 32 teams die strijden om de Europese suprematie, en alle actie is dwell te zien op Paramount+. Na de loting eind augustus is hier het volledige programma voor de groepsfase.

Groepsfaseschema en starttijden

Alle tijden Oosters

Speeldag 1: dinsdag 6 sept.
Dinamo Zagreb 1, Chelsea
Borussia Dortmund 3, FC Kopenhagen
RB Salzburg 1, Milaan 1
Real Madrid 3, Celtic
Shakhtar Donestk 4, RB Leipzig 1
PSG 2, Juventus 1
Manchester City 4, Sevilla
Benfica 2, Maccabi Haifa

Speeldag 1: woensdag 7 sept.
Ajax 4, Rangers
Sporting Lissabon 3, Eintracht Frankfurt
Napoli 4, Liverpool 1
Tottenham 2, Marseille
Bayern München 2, Inter
Barcelona 5, Viktoria Pilsen 1
Club Brugge 1, Leverkusen
Atlético Madrid 2, Porto 1

Speeldag 2: dinsdag 13 sept.
Sporting Lissabon 2, Tottenham
Inter Milaan 2, Viktoria Pilsen
Liverpool 2, Ajax 1
Bayer Leverkusen 2, Atlético Madrid
Eintracht Frankfurt 1, Marseille
Bayern München 2, Barcelona
Club Brugge 4, Porto

Speeldag 2: woensdag 14 september
AC Milaan 3, Dinamo Zagreb 1
Shakhtar Donetsk 1, Celtic 1
Chelsea 1, Pink Bull Salzburg 1
FC Kopenhagen , Sevilla
Benfica 2, Juventus 1
PSG 3, Maccabi Haifa 1
Manchester Metropolis 2, Borussia Dortmund 1
Napoli 3, Rangers
Actual Madrid 2, RB Leipzig 1

Speeldag 3: dinsdag 4 okt.
Marseille 4, Sporting Lissabon 1
Bayern München 5 Viktoria Plzen
Ajax 1, Napoli 6
Liverpool 2, Rangers
Eintracht Frankfurt , Tottenham
Club Brugge 2, Atlético Madrid
Inter Milaan 1, Barcelona
Porto 2, Bayer Leverkusen

Speeldag 3: woensdag 5 okt
RB Salzburg 1, Dinamo Zagreb
RB Leipzig 3, Celtic 1
Chelsea 3, AC Milaan
Actual Madrid 2, Shakhtar Donestk 1
Manchester Town 5, FC Kopenhagen
Juventus 3, Maccabi Haifa 1
Sevilla 1, Borussia Dortmund 4
Benfica 1 PSG 1

Speeldag 4: dinsdag 11 okt.
FC Kopenhagen , Manchester Metropolis
Maccabi Haifa 2, Juventus
AC Milaan Chelsea 2
Dinamo Zagreb 1. RB Salzburg 1
Celtic , RB Leipzig 2
Shakhtar Donestk 1, Real Madrid 1
Borussia Dortmund 1, Sevilla 1
PSG 1, Benfica 1

Speeldag 4: woensdag 12 okt.
Napoli 4, Ajax 2
Atlético Madrid , Club Brugge
Bayer Leverkusen , FC Porto 3
Rangers 1, Liverpool 7
Barcelona 3, Inter Milaan 3
Viktoria Plzen 2, Bayern München 4
Tottenham Hotspur 3, Eintracht Frankfurt 2
Sporting CP , Olympique Marseille 2

Speeldag 5: dinsdag 25 okt.
RB Salzburg vs. Chelsea, 12:45 uur (Paramount+)
Sevilla vs. FC Kopenhagen, 12:45 uur (Paramount+)
Dinamo Zagreb vs. AC Milan, 15.00 uur (Paramount+)
Celtic vs. Shakhtar Donestk, 15.00 uur (Paramount+)
RB Leipzig vs. Genuine Madrid, 15.00 uur (Paramount+)
Borussia Dortmund vs. Manchester City, 15.00 uur (Paramount+)
PSG vs. Maccabi Haifa, 15.00 uur (Paramount+)
Benfica vs. Juventus, 15.00 uur (Paramount+)

Speeldag 5: woensdag 25 okt.
Club Brugge vs. Porto, 12:45 uur (Paramount+)
Inter Milaan vs. Viktoria Plzen, 12:45 uur (Paramount+)
Napoli vs. Rangers, 15.00 uur (Paramount+)
Ajax vs. Liverpool, 15.00 uur (Paramount+)
Tottenham vs. Sporting Lissabon, 15.00 uur (Paramount+)
Eintracht Frankfurt vs. Olympique Marseille, 15.00 uur (Paramount+)
Atletico Madrid vs. Bayer Leverkusen, 15.00 uur (Paramount+)
Barcelona vs. Bayern München, 15.00 uur (Paramount+)

Speeldag 6: dinsdag 1 nov.
Bayer Leverkusen vs. Club Brugge, 13:45 uur (Paramount+)
Porto vs. Atletico Madrid, 13:45 uur (Paramount+)
Liverpool vs. Napoli, 16.00 uur (Paramount+)
Rangers vs. Ajax, 16.00 uur (Paramount+)
Marseille vs. Tottenham, 16.00 uur (Paramount+)
Bayern München vs. Inter Milaan, 16.00 uur (Paramount+)
Sporting Lissabon vs. Eintracht Frankfurt, 16.00 uur (Paramount+)
Viktoria Plzen vs. Barcelona, ​​16.00 uur (Paramount+)

Speeldag 6: woensdag 2 november
Actual Madrid vs. Celtic, 13:45 uur (Paramount+)
Shakhtar Donetsk vs. RB Leipzig, 13:45 uur (Paramount+)
AC Milan vs. RB Salzburg, 16.00 uur (Paramount+)
Chelsea vs. Dinamo Zagreb, 16.00 uur (Paramount+)
Manchester Town vs. Sevilla, 16.00 uur (Paramount+)
Juventus vs. PSG, 16.00 uur (Paramount+)
FC Kopenhagen vs. Borussia Dortmund, 16.00 uur (Paramount+)
Maccabi Haifa vs. Benfica, 16.00 uur (Paramount+)

Schema van de knock-outfase

Ronde van 16

  • Eerste benen: 14-15 februari, 21-22 februari
  • Tweede etappe: 7-8 maart, 14-15 maart

Kwartfinales

  • Eerste benen: 11-12 april
  • Tweede etappe: 18-19 april

Halve finales

  • Eerste benen: 9-10 mei
  • Tweede etappe: 16-17 mei

Laatste

Leave a Comment