UEFA Champions League: Groepfase-tellings, skedule, begintye, regstreekse stroom, hoe om aanlyn te kyk

Die UEFA Champions League-groepfase skop in September af, en dit is ‘n reis van twee maande om te sien watter spanne deurdring na die uitklopfases, wat in Februarie sal get started. Daar is 32 spanne wat sal veg om Europese oppergesag, en al die aksie kan regstreeks op Paramount+ gesien phrase. Na die trekking aan die einde van Augustus, hier is die volledige skedule vir die groepfase.

Groepfaseskedule en begintye

Alle tye Oosters

Wedstryddag 1: Dinsdag 6 Sept
Dinamo Zagreb 1, Chelsea
Borussia Dortmund 3, FC Kopenhagen
RB Salzburg 1, Milaan 1
Real Madrid 3, Celtic
Shakhtar Donestk 4, RB Leipzig 1
PSG 2, Juventus 1
Manchester Metropolis 4, Sevilla
Benfica 2, Maccabi Haifa

Wedstryddag 1: Woensdag, 7 September
Ajax 4, Rangers
Sporting Lissabon 3, Eintracht Frankfurt
Napoli 4, Liverpool 1
Tottenham 2, Marseille
Bayern München 2, Inter
Barcelona 5, Viktoria Plzen 1
Club Brugge 1, Leverkusen
Atletico Madrid 2, Porto 1

Wedstryddag 2: Dinsdag 13 September
Sporting Lissabon 2, Tottenham
Inter Milan 2, Viktoria Plzen
Liverpool 2, Ajax 1
Bayer Leverkusen 2, Atletico Madrid
Eintracht Frankfurt 1, Marseille
Bayern München 2, Barcelona
Club Brugge 4, Porto

Wedstryddag 2: Woensdag 14 Sept
AC Milan 3, Dinamo Zagreb 1
Shakhtar Donetsk 1, Celtic 1
Chelsea 1, Crimson Bull Salzburg 1
FC Kopenhagen , Sevilla
Benfica 2, Juventus 1
PSG 3, Maccabi Haifa 1
Manchester City 2, Borussia Dortmund 1
Napoli 3, Rangers
Authentic Madrid 2, RB Leipzig 1

Wedstryddag 3: Dinsdag 4 Okt
Marseille 4, Sporting Lissabon 1
Bayern München 5 Viktoria Plzen
Ajax 1, Napoli 6
Liverpool 2, Rangers
Eintracht Frankfurt , Tottenham
Club Brugge 2, Atletico Madrid
Inter Milaan 1, Barcelona
Porto 2, Bayer Leverkusen

Wedstryddag 3: Woensdag 5 Okt
RB Salzburg 1, Dinamo Zagreb
RB Leipzig 3, Celtic 1
Chelsea 3, AC Milan
Serious Madrid 2, Shakhtar Donestk 1
Manchester Metropolis 5, FC Kopenhagen
Juventus 3, Maccabi Haifa 1
Sevilla 1, Borussia Dortmund 4
Benfica 1 PSG 1

Wedstryddag 4: Dinsdag 11 Okt
FC Kopenhagen , Manchester Town
Maccabi Haifa 2, Juventus
AC Milan Chelsea 2
Dinamo Zagreb 1. RB Salzburg 1
Celtic , RB Leipzig 2
Shakhtar Donestk 1, Authentic Madrid 1
Borussia Dortmund 1, Sevilla 1
PSG 1, Benfica 1

Wedstryddag 4: Woensdag 12 Okt
Napoli 4, Ajax 2
Atletico Madrid , Club Brugge
Bayer Leverkusen , FC Porto 3
Rangers 1, Liverpool 7
Barcelona 3, Inter Milaan 3
Viktoria Plzen 2, Bayern München 4
Tottenham Hotspur 3, Eintracht Frankfurt 2
Sporting CP , Olympique de Marseille 2

Wedstryddag 5: Dinsdag 25 Okt
RB Salzburg vs. Chelsea, 12:45 (Paramount+)
Sevilla vs. FC Kopenhagen, 12:45 (Paramount+)
Dinamo Zagreb vs. AC Milan, 15:00 (Paramount+)
Celtic vs. Shakhtar Donestk, 15:00 (Paramount+)
RB Leipzig vs. Genuine Madrid, 15:00 (Paramount+)
Borussia Dortmund vs. Manchester Metropolis, 15:00 (Paramount+)
PSG vs. Maccabi Haifa, 15:00 (Paramount+)
Benfica vs. Juventus, 15:00 (Paramount+)

Wedstryddag 5: Woensdag 25 Okt
Club Brugge teenager Porto, 12:45 (Paramount+)
Inter Milan teen Viktoria Plzen, 12:45 (Paramount+)
Napoli vs. Rangers, 15:00 (Paramount+)
Ajax vs. Liverpool, 15:00 (Paramount+)
Tottenham vs. Sporting Lissabon, 15:00 (Paramount+)
Eintracht Frankfurt vs. Olympique Marseille, 15:00 (Paramount+)
Atletico Madrid vs. Bayer Leverkusen, 15:00 (Paramount+)
Barcelona vs. Bayern München, 15:00 (Paramount+)

Wedstryddag 6: Dinsdag 1 Nov
Bayer Leverkusen teen Club Brugge, 13:45 (Paramount+)
Porto vs. Atletico Madrid, 13:45 (Paramount+)
Liverpool vs. Napoli, 16:00 (Paramount+)
Rangers teen Ajax, 16:00 (Paramount+)
Marseille vs. Tottenham, 16:00 (Paramount+)
Bayern München teenager Inter Milaan, 16:00 (Paramount+)
Sporting Lissabon vs. Eintracht Frankfurt, 16:00 (Paramount+)
Viktoria Plzen vs. Barcelona, ​​16:00 (Paramount+)

Wedstryddag 6: Woensdag 2 Nov
Actual Madrid vs. Celtic, 13:45 (Paramount+)
Shakhtar Donetsk vs. RB Leipzig, 13:45 (Paramount+)
AC Milan vs. RB Salzburg, 16:00 (Paramount+)
Chelsea vs. Dinamo Zagreb, 16:00 (Paramount+)
Manchester City vs. Sevilla, 16:00 (Paramount+)
Juventus vs. PSG, 16:00 (Paramount+)
FC Kopenhagen vs. Borussia Dortmund, 16:00 (Paramount+)
Maccabi Haifa vs. Benfica, 16:00 (Paramount+)

Uitklopfaseskedule

Rondte van 16

  • Eerste bene: 14-15 Februarie, 21-22 Februarie
  • Tweede bene: 7-8 Maart, 14-15 Maart

Kwarteindronde

  • Eerste bene: 11-12 April
  • Tweede bene: 18-19 April

Halfeindstryde

  • Eerste bene: 9-10 Mei
  • Tweede bene: 16-17 Mei

Finale

Leave a Comment