Transmisja na żywo Ajaccio vs. PSG: prognoza Ligue 1, kanał telewizyjny, jak oglądać online, czas, wiadomości i kursy

Obrazy Getty

Paris Saint-Germain wyjedzie w piątek na AC Ajaccio z trzypunktową przewagą w Ligue 1 przed weekendem. Zwycięstwo 1: z Olympique Marsylia w Le Classique w zeszłą niedzielę było pierwszym zwycięstwem po serii trzech remisów z rzędu, ale podopieczni Christophe’a Galtiera wyglądają ogólnie dobrze z dziewięcioma zwycięstwami na 11 możliwych. Gospodarze również ostatnio pokonali OM, ale nadal są. w strefie spadkowej wchodzącej w tę strefę.

Oto nasze historie, jak możesz obejrzeć mecz i nie tylko:

Jak oglądać i kursy

  • Info: piątek, 21 października | Czas: 15:00 ET
  • Lokalizacja: Stade Francois Coty – Ajaccio (Korsyka), Francja
  • Tv set: beIN Sports activities Usa | Strumień: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
  • Kurs: ACA +1100 Remis +480 PSG -400 (przez Caesars Sportsbook)

Fabuły

Ajaccio: To zawsze był sezon walki z przeciwnościami losu, aby pozostać w Ligue 1 i jak dotąd to udowodniło. Jednak dwa zwycięstwa i remis w ostatnich czterech meczach dały nadzieję podopiecznym Oliviera Pantaloniego. Przybycie Youcefa Belaili na darmowy transfer po jego pobycie w Stade Brestois 29 również dało Korsykanom nowy zastrzyk jakości. Ajaccio nie będzie liczyć na punkty przeciwko takim graczom jak PSG, aby przetrwać tę kampanię, ale wszystko, co mogą tu zdobyć, będzie premią.

PSG: Tylko dwa zwycięstwa z ostatnich pięciu występów nie są szczególnie imponujące, ale Les Parisiens wygrali siedem meczów z rzędu we wszystkich rozgrywkach, aż do tej serii trzech remisów. Galtier odczuje ulgę, że dramat z zeszłego tygodnia dotyczący Kyliana Mbappe ucichł od czasu, gdy francuska supergwiazda ogłosiła w niedzielę, że nie jest zły na klub. Jednak Neymar był w tym tygodniu w sądzie w Barcelonie i ma złożyć zeznania w dniu starcia z Ajaccio.

Prognoza

Podróż na wyspę nigdy nie jest łatwa dla żadnej ze stron Ligue 1, ale mężczyźni ze stolicy powinni być w stanie odejść z punktami pomimo kilku trudnych problemów personalnych. Obrona będzie wyraźnie słabsza, ale gospodarze nie są specjalnie pobłogosławieni atakiem, który ukarałby takich jak PSG. Oczekuj, że mistrzowie wykonają zadanie bez doskonałości. Wybierz: Ajaccio -3 PSG.

Leave a Comment