Transmisja El Clasico na żywo: podgląd Realu Madryt vs. Barcelona, ​​jak oglądać online, wiadomości, czas rozpoczęcia, kursy

Obrazy Getty

Barcelona, ​​która zajęła pierwsze miejsce, pojedzie w niedzielę do drugiego Realu Madryt w El Clasico. Pierwsze miejsce w La Liga jest na linii, gdy wchodzą z 22 punktami każdy, ponieważ obaj mogą pochwalić się rekordem 7-1-. True lata wysoko, ponieważ jest niepokonany w sezonie, podczas gdy Barca ma nadzieję, że pod koniec miesiąca odbije się od Ligi Mistrzów, a ich europejskie życie wisi na włosku pod koniec miesiąca.

Oto nasze historie, jak możesz obejrzeć mecz i nie tylko:

Jak oglądać i kursy

  • Details: niedziela, 16 października | Czas: 10:15 ET
  • Lokalizacja: Estadio Santiago Bernabeu – Madryt
  • Telewizja: ESPN+
  • Kursy: Serious Madryt +123 Remis +260 Barcelona +210 (przez Caesars Sportsbook)
  • Aktualizacje na żywo: El Clasico

Wiadomości zespołu

Actual Madryt: Los Blancos wygląda całkiem nieźle i dobrze się czuje w tym meczu, ale wygląda na to, że nie ma Thibauta Courtoisa z powodu jego problemu kulszowego. Nie było jasne, czy trafi do tej gry i chociaż nie jest to jeszcze oficjalne, raporty sugerują, że nie będzie dostępny. Nie ma go od 29 września. Poza tym sprawy mają się dobrze. To naturalne, że zastanawiamy się, jak poradzi sobie Antonio Rudiger po makabrycznej kontuzji twarzy w meczu z Szachtarem Donieck, ale noszenie maski i granie nie będzie dla niego niczym nowym.

Masz ochotę na jeszcze więcej relacji ze światowej gry? Posłuchaj poniżej i śledź ¡Qué Golazo! Codzienny podcast CBS Soccer, w którym zabierzemy Cię poza boisko i na całym świecie w celu uzyskania komentarzy, zapowiedzi, podsumowań i nie tylko.

Barcelona: Barca zmagała się z kontuzjami trzech czołowych środkowych obrońców, a podczas gdy Ronald Araujo i Andreas Christensen nadal się regenerują, Barca odzyska Julesa Kounde dla El Clasico. To duże, ponieważ może grać obok Erica Garcii i znacznie wzmocnić linię obrony. W przeciwnym razie Memphis Depay nadal boryka się z problemami z udami, ale jego minuty zawsze i tak były ograniczone, ponieważ Xavi miał znacznie lepsze opcje do wykorzystania w ataku.

Prognoza

Los Blancos zdobywa bramkę w każdej połowie i przejmuje dowodzenie w wyścigu o tytuł. Wybierz: Real Madryt 2, Barcelona 1

Leave a Comment