Tablica ścienna Mistrzostw Świata 2022: nawias do druku Katar 2022, daty turniejów, godziny rozpoczęcia, transmisja na żywo, informacje telewizyjne

CBS Sports

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 w Katarze są tuż za rogiem, ponieważ Katar i Ekwador rozpoczną turniej 20 listopada o godzinie 11:00 czasu wschodniego – pełny harmonogram tutaj z godzinami rozpoczęcia i informacjami telewizyjnymi. Czy jest lepszy czas na dokonywanie wyborów, gdy przygotowujemy się, aby zobaczyć, kto zabierze do domu jedno z najbardziej pożądanych trofeów w sporcie. Trzydzieści dwie drużyny połączą się, aby rozegrać 64 mecze w ciągu 28 dni turnieju. Mamy tutaj nasze najnowsze rankingi mocy, aby zobaczyć, gdzie wszyscy się stosują.

Sprawdź naszą drabinkę, aby wybrać wszystkie mecze w ostatnim Pucharze Świata, w tym Cristiano Ronaldo i Lionel Messi. Mamy tutaj przewidywania Jamesa Benge’a na poszczególne gry. Messi ogłosił już, że będzie to jego ostatni Puchar Świata dla Argentyny, która jest jednym z faworytów do wygrania turnieju. Po zdobyciu swojego pierwszego międzynarodowego trofeum, wygrywając Copa The us 2021 z Argentyną, nie ma lepszego sposobu na pożegnanie Messiego niż zdobycie tytułu w Pucharze Świata. Ronaldo nie ogłosił, że będzie to jego ostatni Puchar Świata, ale portugalski napastnik miałby 41 lat, zanim nadejdą kolejne mistrzostwa świata. Można śmiało powiedzieć, że Ojciec Czas jest niepokonany.

Francja, bez N’Golo Kante i Paula Pogby, będzie chciała wznieść się ponad swoje kontuzje i poza boiskiem dramatycznie, aby obronić tytuł z 2018 roku, ale z utalentowanymi drużynami Anglii i Brazylii, Francuzi będą mieli ostrą konkurencję o trofeum. Stany Zjednoczone również z radością awansują z fazy grupowej po rozczarowującej serii sparingów prowadzących do Mistrzostw Świata.

Grupy są następujące:

  • Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal i Holandia.
  • Grupa B: Anglia, Iran, Stany Zjednoczone i Walia.
  • Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk i Polska.
  • Grupa D: Francja, Australia, Dania i Tunezja.
  • Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy i Japonia.
  • Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko i Chorwacja.
  • Grupa G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria i Kamerun.
  • Grupa H: Portugalia, Ghana, Urugwaj i Korea Południowa.

Posłuchaj poniżej i śledź In Soccer We Believe in: A CBS Sports Podcast piłkarski, w którym trzy razy w tygodniu twoi trzej ulubieni byli gracze USMNT omawiają wszystko, co możesz chcieć wiedzieć o pięknej grze w Stanach Zjednoczonych.

A oto pełny nawias:

Kliknij tutaj, aby powiększyć i wydrukować pustą tabelę ścienna Pucharu Świata 2022.

Leave a Comment