Southampton vs. West Ham United informații despre fluxul live, canal TV: Cum să vizionați Premier League la televizor, transmiteți online

Cine joacă

• West Ham United @ Southampton
  • Recorduri curente: West Ham United 3-5-1 Southampton 2-6-1

Ce să știi

Southampton trebuie să consolideze o apărare care permite 1,89 goluri for every meci înainte de meciul de duminică. Ei și West Ham United se întâlnesc pentru prima manșă a sezonului la ora 9:00 ET pe Stadionul St. Mary. West Ham ar trebui să fie în continuare ridicat după o victorie, în timp ce Southampton va căuta să îndrepte nava.

Southampton trebuie să doare după o înfrângere cu 4- cu Manchester Metropolis sâmbătă.

Între timp, totul a fost egalat cu 1-1 la repriză pentru Irons și Fulham duminică, dar West Ham a intensificat în repriza secundă pentru o victorie cu 3-1.

După o remiză – în primul meci de anul trecut, Southampton a trecut în fața lui West Ham cu 3-2 în a doua. Va fi nevoie de un efort complet de 90 de moment pentru a obține un rezultat identical.

Dorești și mai multă acoperire a jocului din lume? Ascultă mai jos și urmărește ¡Qué Golazo! Un podcast zilnic CBS Soccer în care vă ducem dincolo de teren și în jurul globului pentru comentarii, previzualizări, recapitulări și multe altele.

Istoria seriei

West Ham United a câștigat șapte din ultimele 12 meciuri împotriva lui Southampton.