Southampton vs. West Ham United Informacje o transmisji na żywo, kanał telewizyjny: Jak oglądać Premier League w telewizji, streamuj online

Kto gra

• West Ham United @ Southampton
  • Aktualne rekordy: West Ham United 3-5-1 Southampton 2-6-1

Co wiedzieć

Southampton musi wzmocnić obronę, która pozwala na 1,89 gola na mecz przed meczem w niedzielę. Oni i West Ham United spotykają się na pierwszy mecz sezonu o 9 rano ET na St. Mary’s Stadium. West Ham powinien nadal jechać wysoko po wygranej, podczas gdy Southampton będzie starać się naprawić statek.

Southampton musi boleć po bolesnej przegranej 4: meczu z Manchesterem City w sobotę.

W międzyczasie w niedzielę było remisowane 1:1 dla Irons i Fulham, ale West Ham awansował w drugiej połowie, odnosząc zwycięstwo 3:1.

Po remisie : w pierwszym spotkaniu w zeszłym roku, Southampton w drugim meczu wyprzedziło West Ham 3:2. Aby osiągnąć podobny wynik, potrzeba pełnych 90 minut wysiłku.

Masz ochotę na jeszcze więcej relacji ze światowej gry? Posłuchaj poniżej i śledź ¡Qué Golazo! Codzienny podcast CBS Soccer, w którym zabierzemy Cię poza boisko i na całym świecie w celu uzyskania komentarzy, zapowiedzi, podsumowań i nie tylko.