Portland Thorns vs. Kansas City Bieżący: transmisja na żywo z mistrzostw NWSL, jak oglądać, czas rozpoczęcia, wiadomości drużynowe

Posezon 2022 NWSL zakończy się w sobotę, gdy Portland Thorns FC i Kansas Metropolis Recent zmierzą się w mistrzostwach NWSL. Drugie miejsce w Portland i piąte miejsce w Kansas Town spotkają się na neutralnym terenie w Audi Discipline w Waszyngtonie. Obie drużyny będą walczyć o miejsce w finale mistrzostw NWSL, a akcję można zobaczyć na CBS i Paramount+ (High quality).

Oto jak oglądasz całą akcję półfinałową:

Zaznacz pole wyboru, aby potwierdzić chęć subskrypcji.

Przeglądanie informacji

  • Details: sobota, 29 października | Czas: 20:00 ET
  • Lokalizacja: Audi Discipline – Waszyngton DC
  • telewizja: CBS
  • Strumień: Paramount+ (Premium)
  • Kursy na zakłady sportowe Caesars: Ciernie +100 Remis +250 Prąd +225

Chcesz więcej informacji o kobiecej piłce nożnej? Posłuchaj poniżej i upewnij się, że śledzisz Attacking 3rd, podcast CBS Soccer poświęcony wszystkim, co musisz wiedzieć o NWSL i na całym świecie.

Spotkania w tym sezonie

Wliczając zeszłoroczny Challenge Cup, Portland wygrał cztery z sześciu wszech czasów z Kansas Metropolis (D2-L0). W dwóch spotkaniach w tym sezonie Portland pokonał Prąd w otwierającym sezon 3- obu drużynach w kwietniu, a zespoły zremisowały 1:1 w Kansas we wrześniu.

Paramount+ to jedyne miejsce, w którym można oglądać każdą minutę każdego meczu UCL w tym sezonie, oprócz Serie A, NWSL, Ligi Europy i innych. Zarejestruj się teraz z kodem UEFA22 na miesiąc za darmo dla nowych użytkowników i nie przegap żadnej akcji. Subskrypcja daje nie tylko dostęp do wszystkich meczów piłki nożnej, których możesz chcieć, ale także do NFL na CBS oraz niezliczonych filmów, programów i oryginalnych treści.

Jak się tu dostali?

Portland Thorns FC: Seria po raz czwarty pojawia się w mistrzostwach NWSL, co jest rekordem dla większości drużyn w historii ligi. Przybywają dzięki wygranej 2-1 nad San Diego Wave FC w półfinale, aby przebić bilet do finału. Pomocnik Thorns Crystal Dunn strzelił zwycięską bramkę w dramatyczny sposób podczas przerwy w późnej fazie gry.

Dzięki swojej zwycięskiej bramce Dunn strzeliła gola w czterech różnych meczach enjoy-off NWSL, mając najwięcej remisów z Samanthą Mewis i Amy Rodriguez. Dunn jest jednym z pięciu graczy NWSL, który strzelił gola w dwóch różnych meczach NWSL Championship, ale byłby pierwszym, który zdobędzie gola w trzech, jeśli to zrobi.

Drużyna zdobywała średnio 2,23 goli na mecz w sezonie zasadniczym (49 goli w 22 meczach), co było drugą najwyższą średnią goli na mecz w sezonie w historii NWSL. Portland jest wszech czasów 2-1 w meczu o mistrzostwo i wygrał w obu przypadkach, gdy mecz nie odbył się w Portland (2013 w Western New York i 2017 vs. North Carolina w Orlando). Kapitan Thorns Christine Sinclair jest jedynym graczem, który pozostał ze wszystkich występów w mistrzostwach NWSL z Portland.

Kansas Metropolis Existing: Po zakończeniu inauguracyjnego sezonu 2021 na ostatnim miejscu, seria przeszła całkowitą zmianę, kierowaną przez nowego głównego trenera Matta Pottera i sezon regularny, który obejmował serię 13 niepokonanych meczów przez całe lato. Gdy sezon dobiegł końca, drużyna z trudem utrzymała się na powierzchni podczas ostatnich czterech meczów sezonu, wygrywając 1-2-1 i zajęła piąte miejsce oraz miejsce w ćwierćfinale.

Kansas Town pokonał Houston Sprint 2-1 w ćwierćfinale NWSL, a następnie wyeliminował zwycięzcę NWSL Shield OL Reigna w półfinale. The Recent nadał ton na początku półfinału, kiedy debiutant Alex Loera strzelił pierwszego gola w 4. minucie meczu, a drużyna pokonała Reign 2-.

Po rozpoczęciu sezonu zasadniczego z czterema porażkami i remisem, Kansas Metropolis ma tylko dwie porażki w ostatnich 19 meczach (W12, D5, w tym enjoy-offy). The Latest jest pierwszą drużyną, która zdobyła mistrzostwo NWSL po zebraniu mniej niż sześciu punktów w pierwszych pięciu meczach sezonu. Ich sukces opiera się na ataku balansującym, który będzie kluczowy w meczu, ponieważ Portland będzie musiało znaleźć sposób na poradzenie sobie z faktem, że 22 aktualne gole w tym roku zostały rozłożone na trzech graczy w Kristen Hamilton (7), CeCe Kizer (7) i Lo’eau LaBonta (8).

Portland vs. Kansas City prognoza

Obie drużyny mają mnóstwo nowych twarzy i młodych talentów, by poprowadzić grupę do tytułu. Jednak trener pierwszego roku Thorns FC, Rhian Wilkinson, prezentował różne formacje dla klubu przez cały sezon, a głębia i wszechstronność zespołów może się w końcu opłacić. Wybierz: Portland Thorns FC 2, Kansas City Latest 1.

Leave a Comment