Oglądaj Leeds United vs. Arsenal: kanał telewizyjny, informacje o transmisji na żywo, czas rozpoczęcia

Kto gra

• Arsenał @ Leeds United
  • Aktualne rekordy: Arsenał 8-1 Leeds Stany Zjednoczone 2-3-3

Co wiedzieć

Leeds United prowadzi -3-1 z Arsenalem od listopada 2020 r., ale w niedzielę będą mieli szansę na zmniejszenie dystansu. Spotykają się na swój pierwszy etap sezonu o 9 rano ET na Elland Highway. Arsenal powinien nadal jechać wysoko po zwycięstwie, podczas gdy Leeds United będzie chciało wrócić do kolumny zwycięstw.

W przerwie wszystko było remisowane 1:1, ale Leeds United nie dorównało Crystal Palace w drugiej połowie, kiedy spotkali się w niedzielę. Leeds United straciło gola przed Crystal Palace, przegrywając 2:1.

Mówiąc o wyrównanych meczach: Arsenal uniknął kuli w niedzielę, wykańczając Liverpool 3-2.

Porażka Leeds United sprowadziła ich do 2-3-3, podczas gdy zwycięstwo Arsenalu przyciągnęło ich do 8-1. Zobaczymy, czy Leeds United może ukraść szczęście Arsenalu, czy zamiast tego Arsenal odnotuje kolejne zwycięstwo.

Masz ochotę na jeszcze więcej relacji ze światowej gry? Posłuchaj poniżej i śledź ¡Qué Golazo! Codzienny podcast CBS Soccer, w którym zabierzemy Cię poza boisko i na całym świecie w celu uzyskania komentarzy, zapowiedzi, podsumowań i nie tylko.

Jak oglądać

• Kto: Leeds United kontra Arsenal
  • Kiedy: niedziela o 9 rano ET
  • Gdzie: Droga Elland
  • Telewizja/transmisja na żywo: Paw
  • Kursy: Leeds +480 Remis +230 Arsenal -188 (przez Caesars Sportsbook)

Polecana gra | Leeds United vs Arsenal

Historia serii

Arsenal wygrał trzy spotkania i zremisował jedno spotkanie w ostatnich czterech konkursach z Leeds United.