Oglądaj Fulham vs. Everton: kanał telewizyjny, informacje o transmisji na żywo, czas rozpoczęcia

• Everton @Fulham
  • Aktualne rekordy: Everton 3-5-4 Fulham 5-4-3

Zaznacz pole wyboru, aby potwierdzić chęć subskrypcji.

Co wiedzieć

Fulham musi wzmocnić obronę, która pozwala na 1,83 gola na konkurs przed sobotnim meczem. Zmierzą się z Evertonem o 12:30 w Craven Cottage.

W niedzielę było remisowane 1:1 dla Fulham i Leeds United, ale Fulham awansowało w drugiej połowie, odnosząc zwycięstwo 3:2.

Tymczasem Everton zachował czyste konto w meczu z Crystal Palace w sobotę i wygrał mecz 3-.

Ich zwycięstwa sprawiły, że Fulham spadło do 5-4-3, a Everton do 3-5-4. Obejrzyj mecz i sprawdź ponownie CBS Sports activities dowiedzieć się, kto utrzymuje pozytywną energię, a kto uderza w przeszkodę.

Paramount+ to jedyne miejsce, w którym można oglądać każdą minutę każdego meczu UCL w tym sezonie, oprócz Serie A, NWSL, Ligi Europy i innych. Zarejestruj się teraz z kodem UEFA22 na miesiąc za darmo dla nowych użytkowników i nie przegap żadnej akcji. Subskrypcja daje nie tylko dostęp do wszystkich meczów piłki nożnej, których możesz chcieć, ale także do NFL na CBS oraz niezliczonych filmów, programów i oryginalnych treści.