NWSL drabinka playoff, harmonogram: pojedynki posezonowe, transmisja na żywo, godziny rozpoczęcia, wiadomości, jak oglądać online

USATSI

Krajowa Liga Piłki Nożnej Kobiet 2022 trwa po zakończeniu sezonu, gdy ustalane są półfinały NWSL. Piąte miejsce Kansas Town Present wyeliminowało czwartego Houston Sprint, a trzecie miejsce San Diego Wave FC pokonało szóste miejsce Chicago Red Stars w ćwierćfinale. Rundy ćwierćfinałowe ustanowiły nowy rekord frekwencji w lidze, w której w Houston i San Diego wzięło udział ponad 47 000 osób. Fani mogą oglądać półfinały NWSL w CBS Athletics Network.

Pierwsze miejsce OL Reign to zwycięzca NWSL Defend 2022, a drugie miejsce Portland Thorns FC pożegnało się bezpośrednio z rundą półfinałową. The Reign będzie gościć Kansas Town w Lumen Discipline w Seattle w stanie Waszyngton, a Thorns będzie gościć San Diego w Providence Park w Portland w stanie Oregon. Po raz pierwszy w historii serii San Diego i Kansas Town wystąpią w półfinałach NWSL.

Ostatnie cztery drużyny będą walczyć o miejsce w mistrzostwach NWSL w Audi Discipline w Waszyngtonie 29 października, a wydarzenie będzie dostępne dla widzów w CBS.

Chcesz więcej informacji o kobiecej piłce nożnej? Posłuchaj poniżej i upewnij się, że śledzisz Attacking 3rd, podcast CBS Soccer poświęcony wszystkim, co musisz wiedzieć o NWSL i na całym świecie.

Poniżej znajdziesz harmonogram i wyniki dla każdej rundy postsezonu:

NWSL nawias playoff

Mecze engage in-off NWSL

niedziela, 16 października
Kansas Town Present 2, Houston Dash 1
Chicago Purple Stars 1, San Diego Wave 2

niedziela, 23 października
Miejsce nr 3 San Diego Wave FC w nr 2 Portland Thorns, godzina 17:00 czasu wschodniego w CBS Sporting activities Community
No. 5 Kansas City Current w No. 1 OL Reign, 19:30 czasu wschodniego, CBS Sporting activities Network

sobota, 29 października
Mistrzostwa NWSL, 20:00 ET na CBS/Paramount+

Leave a Comment