Liverpool vs. West Ham United: Jak oglądać Premier League online, kanał telewizyjny, informacje o transmisji na żywo, czas gry

Leading League wraca do gry w środę.

Kto gra

• West Ham United @ Liverpool
  • Aktualne rekordy: West Ham United 3-5-2 Liverpool 3-2-4

Paramount+ to jedyne miejsce, w którym można oglądać każdą minutę każdego meczu UCL w tym sezonie, oprócz Serie A, NWSL, Ligi Europy i innych. Zarejestruj się teraz z kodem UEFA22 na miesiąc za darmo dla nowych użytkowników i nie przegap żadnej akcji. Subskrypcja daje nie tylko dostęp do wszystkich meczów piłki nożnej, których możesz chcieć, ale także do NFL na CBS oraz niezliczonych filmów, programów i oryginalnych treści.

Co wiedzieć

West Ham United prowadzi 1:9-2 z Liverpoolem od grudnia 2016 roku, ale w środę będą mieli szansę na zmniejszenie dystansu. Spotykają się na swój pierwszy etap sezonu o 14:30 czasu wschodniego na Anfield. Drużyny podzieliły swoje pojedynki w zeszłym roku, przy czym Irons wygrali pierwsze 3:2 u siebie, a Liverpool wygrał drugie 1:.

W niedzielę West Ham i Southampton zdobyli punkt po remisie 1:1.

Mówiąc o wyrównanych meczach: The Reds uniknęli kuli w niedzielę, wykańczając Manchester Town 1:. W przerwie wynik był wyrównany do zera, ale Liverpool był lepszym zespołem w drugiej połowie.

Po remisie West Ham będzie chciał zdobyć pełne trzy punkty w tym meczu.

CBS Sports ma zupełnie nowy codzienny podcast o piłce nożnej, zawierający wszystko, co musisz wiedzieć o pięknej grze. Upewnij się, że śledzisz Residence of Champions, aby relacjonować największe gry, historie, wiadomości transferowe z Fabrizio Romano i wszystko inne, co dzieje się w najpopularniejszym sporcie na świecie.