Liverpool vs. West Ham United: Cum să vizionezi online Premier League, canal TV, informații live, timpul jocului

Premier League revine în acțiune miercuri.

Cine joacă

• West Ham United la Liverpool
  • Recorduri curente: West Ham United 3-5-2 Liverpool 3-2-4

Paramount+ este singurul loc pentru a urmări fiecare minut al fiecărui meci UCL din acest sezon, pe lângă Serie A, NWSL, Europa League și multe altele. Înscrieți-vă acum cu codul UEFA22 pentru o lună gratuită pentru utilizatorii noi și nu ratați nicio acțiune. Un abonament nu numai că îți oferă acces la tot fotbalul pe treatment ți-l poți dori, ci și la NFL pe CBS și la nenumărate filme, emisiuni și conținut authentic.

Ce să știi

West Ham United are scorul de 1-9-2 împotriva lui Liverpool din decembrie 2016, dar vor avea șansa de a minimize puțin diferența miercuri. Ei se întâlnesc pentru prima etapă a sezonului la 2:30 pm ET la Anfield. Echipele și-au împărțit meciurile de anul trecut, Irons câștigând primul cu 3-2 acasă, iar Liverpool luând al doilea cu 1-.

Duminică, West Ham și Southampton au ajuns la un punct fiecare după un egal 1-1.

Apropo de meciuri strânse: roșii au ocolit un glonț duminică, încheind Manchester City cu 1-. Scorul a fost egal la pauză, dar Liverpool a fost echipa mai bună în repriza secundă.

După egalitatea lor, West Ham va căuta să câștige toate cele trei puncte în acest meci.

CBS Sports activities are un nou podcast zilnic de fotbal, treatment acoperă tot ce trebuie să știi despre frumosul joc. Asigurați-vă că ați urmărit Property of Champions pentru acoperirea celor mai mari jocuri, povești, știri despre transferuri cu Fabrizio Romano și tot ce se întâmplă în cel mai well known activity din lume.

Cum să vizionezi

• Cine: Liverpool vs. West Ham United
  • Când: miercuri la 2:30 pm ET
  • Unde: Anfield
  • Television set/Stream reside: Peacock
  • Cote: Liverpool -250 Remiză +375 West Ham +650 (prin Caesars Sportsbook)

Joc recomandat | Liverpool vs. West Ham United

Istoria seriei

Liverpool a câștigat nouă din ultimele 12 meciuri împotriva lui West Ham United.