Liverpool vs. Leeds United Informacje o transmisji na żywo, kanał telewizyjny: jak oglądać Premier League w telewizji, przesyłać strumieniowo online

• Leeds United @ Liverpool
  • Aktualne rekordy: Leeds United 2-6-3 Liverpool 4-3-4

Zaznacz pole wyboru, aby potwierdzić chęć subskrypcji.

Co wiedzieć

Liverpool jest 3–1 przeciwko Leeds United od września 2020 roku i będą mieli szansę na przedłużenie tego sukcesu w sobotę. Spotykają się na swój pierwszy etap sezonu o 14:45 na Anfield. Liverpool wygrał oba mecze z Leeds United w zeszłym sezonie (3: i 6:) i tym razem dąży do tego samego wyniku.

W przerwie wszystko to nie było niczym zerowym, ale The Reds nie byli do końca równa Nottingham Forest w drugiej połowie, kiedy spotkali się w sobotę. Liverpool przegrał 1- z Nottingham Forest.

Mówiąc o wyrównanych meczach: Leeds United straciło gola przed Fulham w niedzielę, przegrywając 3-2.

Ponieważ obie poniosły bliskie straty, te zespoły bez wątpienia będą walczyć o każdy cal, aby wygrać 10 mecz. Wróć, aby zobaczyć, która drużyna jest w stanie znaleźć się w kolumnie zwycięstw.

Paramount+ to jedyne miejsce, w którym można oglądać każdą minutę każdego meczu UCL w tym sezonie, oprócz Serie A, NWSL, Ligi Europy i innych. Zarejestruj się teraz z kodem UEFA22 na miesiąc za darmo dla nowych użytkowników i nie przegap żadnej akcji. Subskrypcja daje nie tylko dostęp do wszystkich meczów piłki nożnej, których możesz chcieć, ale także do NFL na CBS oraz niezliczonych filmów, programów i oryginalnych treści.

Jak oglądać

• Kto: Liverpool vs. Leeds United
  • Kiedy: sobota o 14:45 ET
  • Gdzie: Anfield
  • telewizja: NBC Universo, United states Community
  • Transmisja strumieniowa on the net: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
  • Oglądaj w Kanadzie: fubo Sports Network Canada
  • Kursy: Liverpool -340 Remis +460 Leeds +800 (przez Caesars Sportsbook)

Polecana gra | Liverpool vs. Leeds United

CBS Sporting activities ma zupełnie nowy codzienny podcast o piłce nożnej, zawierający wszystko, co musisz wiedzieć o pięknej grze. Upewnij się, że śledzisz Household of Champions, aby relacjonować największe gry, historie, wiadomości transferowe z Fabrizio Romano i wszystko inne, co dzieje się w najpopularniejszym sporcie na świecie.

Historia serii

Liverpool wygrał trzy spotkania i zremisował jedno spotkanie w ostatnich czterech rozgrywkach z Leeds United.