Liga Mistrzów UEFA: wyniki fazy grupowej, harmonogram, godziny rozpoczęcia, transmisja na żywo, jak oglądać online

Faza grupowa Ligi Mistrzów UEFA rozpoczyna się we wrześniu i jest to dwumiesięczna podróż, aby zobaczyć, które drużyny awansują do fazy pucharowej, która rozpocznie się w lutym. 32 drużyny będą walczyć o dominację w Europie, a całą akcję można oglądać na żywo w Paramount+. Po losowaniu pod koniec sierpnia przedstawiamy pełny harmonogram fazy grupowej.

Harmonogram fazy grupowej i godziny rozpoczęcia

Wszystkie czasy wschodnie

1. kolejka: wtorek, 6 września
Dynamo Zagrzeb 1, Chelsea
Borussia Dortmund 3, FC Kopenhaga
RB Salzburg 1, Mediolan 1
Actual Madryt 3, Celtic
Szachtar Donieck 4, RB Lipsk 1
PSG 2, Juventus 1
Manchester Metropolis 4, Sewilla
Benfica 2, Maccabi Hajfa

1. kolejka: środa, 7 września
Ajax 4, Strażnicy
Sporting Lizbona 3, Eintracht Frankfurt
Napoli 4, Liverpool 1
Tottenham 2, Marsylia
Bayern Monachium 2, Inter
Barcelona 5, Viktoria Pilzno 1
Club Brugge 1, Leverkusen
Atletico Madryt 2, Porto 1

Kolejka 2: wtorek, 13 września
Sporting Lizbona 2, Tottenham
Inter Mediolan 2, Viktoria Pilzno
Liverpool 2, Ajax 1
Bayer Leverkusen 2, Atletico Madryt
Eintracht Frankfurt 1, Marsylia
Bayern Monachium 2, Barcelona
Club Brugge 4, Porto

Kolejka 2: środa, 14 września
AC Milan 3, Dynamo Zagrzeb 1
Szachtar Donieck 1, celtycki 1
Chelsea 1, Purple Bull Salzburg 1
FC Kopenhaga , Sewilla
Benfica 2, Juventus 1
PSG 3, Maccabi Hajfa 1
Manchester City 2, Borussia Dortmund 1
Napoli 3, Strażnicy
Authentic Madryt 2, RB Lipsk 1

Trzecia kolejka, wtorek, 4 października
Marsylia 4, Sporting Lizbona 1
Bayern Monachium 5 Viktoria Pilzno
Ajax 1, Neapol 6
Liverpool 2, Rangers
Eintracht Frankfurt , Tottenham
Club Brugge 2, Atletico Madryt
Inter Mediolan 1, Barcelona
Porto 2, Bayer Leverkusen

Trzecia kolejka, środa, 5 października
RB Salzburg 1, Dynamo Zagrzeb
RB Lipsk 3, Celtic 1
Chelsea 3, AC Mediolan
Genuine Madryt 2, Szachtar Donieck 1
Manchester Metropolis 5, FC Kopenhaga
Juventus 3, Maccabi Hajfa 1
Sevilla 1, Borussia Dortmund 4
Benfica 1 PSG 1

Kolejka 4: wtorek, 11 października
FC Kopenhaga , Manchester City
Maccabi Hajfa 2, Juventus
AC Mediolan Chelsea 2
Dynamo Zagrzeb 1. RB Salzburg 1
Celtic , RB Lipsk 2
Szachtar Donieck 1, Serious Madryt 1
Borussia Dortmund 1, Sewilla 1
PSG 1, Benfica 1

4 kolejka: środa, 12 października
Neapol 4, Ajax 2
Atletico Madryt , Club Brugge
Bayer Leverkusen , FC Porto 3
Rangers 1, Liverpool 7
Barcelona 3, Inter Mediolan 3
Viktoria Pilzno 2, Bayern Monachium 4
Tottenham Hotspur 3, Eintracht Frankfurt 2
Sporting CP , Olympique Marsylia 2

Kolejka 5: wtorek, 25 października
RB Salzburg vs. Chelsea, 12:45 (Paramount+)
Sevilla vs. FC Kopenhaga, 12:45 (Paramount+)
Dynamo Zagrzeb vs. AC Milan, 15:00 (Paramount+)
Celtic kontra Szachtar Donestk, 15:00 (Paramount+)
RB Lipsk vs. Serious Madryt, 15:00 (Paramount+)
Borussia Dortmund vs. Manchester Metropolis, 15:00 (Paramount+)
PSG kontra Maccabi Hajfa, 15:00 (Paramount+)
Benfica vs. Juventus, 15:00 (Paramount+)

Kolejka 5: środa, 25 października
Club Brugge vs. Porto, 12:45 (Paramount+)
Inter Mediolan vs. Viktoria Pilzno, 12:45 (Paramount+)
Napoli kontra Rangers, 15:00 (Paramount+)
Ajax vs. Liverpool, 15:00 (Paramount+)
Tottenham kontra Sporting Lizbona, 15:00 (Paramount+)
Eintracht Frankfurt vs. Olympique Marsylia, 15:00 (Paramount+)
Atletico Madryt vs. Bayer Leverkusen, 15:00 (Paramount+)
Barcelona vs. Bayern Monachium, 15:00 (Paramount+)

6 kolejka: wtorek, 1 listopada
Bayer Leverkusen vs. Club Brugge, 13:45 (Paramount+)
Porto kontra Atletico Madryt, 13:45 (Paramount+)
Liverpool vs Napoli, 16:00 (Paramount+)
Rangers kontra Ajax, 16:00 (Paramount+)
Marsylia kontra Tottenham, 16:00 (Paramount+)
Bayern Monachium vs. Inter Mediolan, 16:00 (Paramount+)
Sporting Lizbona vs. Eintracht Frankfurt, 16:00 (Paramount+)
Viktoria Pilzno vs. Barcelona, ​​16:00 (Paramount+)

6 kolejka: środa, 2 listopada
Serious Madryt vs. Celtic, 13:45 (Paramount+)
Szachtar Donieck vs. RB Lipsk, 13:45 (Paramount+)
AC Milan vs. RB Salzburg, 16:00 (Paramount+)
Chelsea vs. Dynamo Zagrzeb, 16:00 (Paramount+)
Manchester Metropolis vs. Sewilla, 16:00 (Paramount+)
Juventus kontra PSG, 16:00 (Paramount+)
FC Kopenhaga vs. Borussia Dortmund, 16:00 (Paramount+)
Maccabi Hajfa kontra Benfica, 16:00 (Paramount+)

Harmonogram etapu pucharowego

Runda 16

  • Pierwsze mecze: 14-15 lutego, 21-22 lutego
  • Drugie nogi: 7-8 marca, 14-15 marca

Ćwierćfinały

  • Pierwsze nogi: 11-12 kwietnia
  • Drugie nogi: 18-19 kwietnia

Półfinały

  • Pierwsze nogi: 9-10 maja
  • Drugie nogi: 16-17 maja

Finał

Leave a Comment