Leeds United vs. Arsenal: transmisja na żywo, prognozowanie wyników, kanał telewizyjny, jak oglądać, czas rozpoczęcia, kursy

Arsenal udaje się w niedzielę do Leeds United z nadzieją na uzyskanie większej przewagi nad Manchesterem City, która może pozostać z najbliższymi rywalami, którzy zmierzą się z Liverpoolem tego samego dnia. Nikt na Emirates Stadium nie daje się ponieść możliwości, że mogą wziąć udział w poważnym wyścigu o tytuł, ale jeśli prowadzą po 10 meczach, mogą czuć, że są najbardziej prawdopodobnymi pretendentami, jeśli City się rozpadnie.

Jednak Leeds pokonało już w tym sezonie jedną z najlepszych londyńskich drużyn na Elland Highway, choć od tego czasu wyniki nie są już tak dobre. Presja nie jest jeszcze na Jesse Marsch, ale kolejne zwycięstwo z czołowymi przeciwnikami przyniosłoby mu wiele przysług, ponieważ chce wygrać wśród tych kibiców, którzy wciąż mogą tęsknić za Marcelo Bielsą. Oto jak możesz obejrzeć mecz i co musisz wiedzieć:

Przeglądanie informacji

Facts: niedziela, 16 października | Godzina: 9:00 czasu ET*
Lokalizacja: Elland Road, Leeds, Wielka Brytania
Telewizja/transmisja na żywo: Paw Quality
Kursy: Leeds +480 Remis +230 Arsenal -188 (przez Caesars Sportsbook)

* Mecz został tymczasowo zawieszony z powodu problemów z elektrycznością na stadionie wpływających na procedure komunikacji sędziów.

Polecana gra | Leeds United vs Arsenal

Fabuły

Leeds: Pomimo ekscytujących zwycięstw nad Wolverhampton Wanderers i Chelsea na początku sezonu, podopieczni Marscha chwieją się w ostatnich tygodniach i od sierpnia nie wygrywają (choć nie pomaga przełożenie dwóch spotkań). Nagle Leeds znalazło się na 14. miejscu, zaledwie trzy punkty od strefy spadkowej, chociaż podstawowe wskaźniki zespołu, którego oczekiwana różnica bramek jest prawie zerowa, sugerują, że powinni wygodnie znajdować się w środku tabeli.

„W większości graliśmy całkiem dobrze podczas naszych meczów”, powiedział Marsch, „Czuję się, jakbyśmy byli w meczu i wiemy, jak konkurencyjne są te mecze. Nie graliśmy – z wyjątkiem Brentford [where Leeds lost 5-2] – zrezygnował z wielu bramek. Myślę, że największym polem do poprawy jest zdobywanie bramek. Zamienia przewagi w szanse, szanse w strzały, a strzały w bramki.

Masz ochotę na jeszcze więcej relacji ze światowej gry? Posłuchaj poniżej i śledź ¡Qué Golazo! Codzienny podcast CBS Soccer, w którym zabierzemy Cię poza boisko i na całym świecie w celu uzyskania komentarzy, zapowiedzi, podsumowań i nie tylko.

Arsenal: Zwycięstwo staje się teraz dość zaraźliwym błędem dla Arsenalu, zareagowali na swoją porażkę w Manchesterze United w zeszłym miesiącu, odnosząc sześć zwycięstw z rzędu. Czwartkowe zwycięstwo na sztucznym boisku Bodo/Glimt mogło być nawet mile widziane dla Mikela Artety, ponieważ przyszło po tak rozczarowującym występie.

Gabriel Jesus został w Londynie na 10 mecz, podczas gdy starsi gracze, tacy jak Thomas Partey i Gabriel, otrzymali odpoczynek. Nawet Granit Xhaka i Gabriel Martinelli, do tej pory żelazni ludzie sezonu, zostali odwołani z ławki dopiero późno, a Arsenal powinien zabrać stosunkowo dobrze wypoczęty skład do Yorkshire.

Prognoza

Arsenal jest na fali i przybył do Leeds w czasie, gdy wyniki są daleko od tego, gdzie powinny być. Spodziewaj się, że Arteta wykona zadanie. WYBIERZ: Leeds , Arsenał 2

Leave a Comment