Jak oglądać Newcastle United vs. Aston Villa: kanał telewizyjny, informacje o transmisji na żywo Premier League, godzina rozpoczęcia

• Aston Villa @ Newcastle United
  • Aktualne rekordy: Aston Villa 3-6-3 Newcastle Stany 5-1-6

Zaznacz pole wyboru, aby potwierdzić chęć subskrypcji.

Co wiedzieć

Aston Villa i Newcastle United spotykają się na pierwszy mecz sezonu o 10:00 czasu wschodniego w sobotę w St. James’ Park. Drużyny podzieliły swoje pojedynki w zeszłym roku. Villa wygrała pierwsze 2: u siebie, a Newcastle drugie 1:.

Lwy zachowały czyste konto w meczu z Brentford w niedzielę i wygrały walkę 4:. O meczu w dużej mierze zdecydowała połowa, kiedy wynik osiągnął już 3 do zera.

Tymczasem Tottenham Hotspur zazwyczaj ma wszystkie odpowiedzi w domu, ale w niedzielę Sroki okazały się zbyt trudnym wyzwaniem. Newcastle wygrało bramkę, wyprzedzając Tottenham 2-1. Ofensywa Newcastle United sprawdziła się po pierwszej połowie, ale i tak miała wystarczająco dużo bramek, aby wygrać mecz.

Ich zwycięstwa podniosły Villa do 3-6-3, a Newcastle do 5-1-6. Zobaczymy, która drużyna może kontynuować swój sukces i która drużyna nieuchronnie upadnie, gdy Lions i Newcastle zderzą się.

Paramount+ to jedyne miejsce, w którym można oglądać każdą minutę każdego meczu UCL w tym sezonie, oprócz Serie A, NWSL, Ligi Europy i innych. Zarejestruj się teraz z kodem UEFA22 na miesiąc za darmo dla nowych użytkowników i nie przegap żadnej akcji. Subskrypcja daje nie tylko dostęp do wszystkich meczów piłki nożnej, których możesz chcieć, ale także do NFL na CBS oraz niezliczonych filmów, programów i oryginalnych treści.