Jak oglądać Brentford vs. Chelsea: kanał telewizyjny, informacje o transmisji na żywo Premier League, czas rozpoczęcia

Obrazy Getty

Leading League wraca do gry w środę.

Kto gra

  • Chelsea @Brentford
  • Aktualne rekordy: Chelsea 5-2-2 Brentford 3-3-4

Paramount+ to jedyne miejsce, w którym można oglądać każdą minutę każdego meczu UCL w tym sezonie, oprócz Serie A, NWSL, Ligi Europy i innych. Zarejestruj się teraz z kodem UEFA22 na miesiąc za darmo dla nowych użytkowników i nie przegap żadnej akcji. Subskrypcja daje nie tylko dostęp do wszystkich meczów piłki nożnej, których możesz chcieć, ale także do NFL na CBS oraz niezliczonych filmów, programów i oryginalnych treści.

Co wiedzieć

Chelsea i Brentford spotykają się na pierwszy etap sezonu o 14:30 czasu wschodniego w środę na stadionie Gtech Group. Drużyny podzieliły swoje pojedynki w zeszłym roku. Chelsea wygrała pierwsze 1: na wyjeździe, a Brentford wygrała drugie 4:1.

Chelsea zachowała w niedzielę czyste konto w meczu z Aston Villą i wygrała mecz 2:.

Tymczasem Brentford dostali się do szachownicy przeciwko Brighton & Hove Albion w zeszły piątek, ale Brighton nigdy nie poszło w ich ślady. Brentford był w stanie odnieść solidne zwycięstwo nad Brighton, wygrywając 2-.

Ich zwycięstwa sprawiły, że Chelsea spadła na 5-2-2, a Brentford na 3-3-4. Zobaczymy, która drużyna może kontynuować swój sukces i która drużyna nieuchronnie upadnie, gdy Chelsea i Brentford zderzają się.

CBS Sporting activities ma zupełnie nowy codzienny podcast o piłce nożnej, zawierający wszystko, co musisz wiedzieć o pięknej grze. Upewnij się, że śledzisz Dwelling of Champions, aby relacjonować największe gry, historie, wiadomości transferowe z Fabrizio Romano i wszystko inne, co dzieje się w najpopularniejszym sporcie na świecie.

Jak oglądać

Historia serii

Brentford i Chelsea mają po jednym zwycięstwie w ostatnich dwóch meczach.

  • 02.04.2022 – Brentford 4 vs. Chelsea 1
  • 16 października 2021 – Chelsea 1 vs. Brentford

Leave a Comment