Informacje o transmisji na żywo Crystal Palace vs. Wolverhampton, kanał telewizyjny: Jak oglądać Premier League w telewizji, przesyłać strumieniowo online

Leading League powraca z akcją w środku tygodnia we wtorek.

Kto gra

• Wolverhampton @ Crystal Palace
  • Aktualne rekordy: Wolverhampton 2-4-4 Kryształowy Pałac 2-3-4

Paramount+ to jedyne miejsce, w którym można oglądać każdą minutę każdego meczu UCL w tym sezonie, oprócz Serie A, NWSL, Ligi Europy i nie tylko. Zarejestruj się teraz z kodem UEFA22 na miesiąc za darmo dla nowych użytkowników i nie przegap żadnej akcji. Subskrypcja daje nie tylko dostęp do wszystkich meczów piłki nożnej, których możesz chcieć, ale także do NFL na CBS oraz niezliczonych filmów, programów i oryginalnych treści.

Co wiedzieć

Crystal Palace wygrało oba mecze z Wolverhampton w zeszłym sezonie (2: i 2:) i dąży do tego samego wyniku we wtorek. Spotykają się na swój pierwszy etap sezonu o 15:15 ET w Selhurst Park.

W minioną sobotę Crystal Palace i Leicester City zdobyły po jednym punkcie po remisie :.

Mówiąc o wyrównanych meczach: Wolverhampton uniknął kuli w minioną sobotę, kończąc Nottingham Forest 1:. W przerwie wynik był wyrównany do zera, ale Wilki były lepszą drużyną w drugiej połowie.

Po remisie Crystal Palace będzie chciał zdobyć pełne trzy punkty w tym meczu.

Masz ochotę na jeszcze więcej relacji ze światowej gry? Posłuchaj poniżej i śledź ¡Qué Golazo! Codzienny podcast CBS Soccer, w którym zabierzemy Cię poza boisko i na całym świecie w celu uzyskania komentarzy, zapowiedzi, podsumowań i nie tylko.