Data premiery „PGA Tour 2K23”: cena, nowe funkcje, konsole i nie tylko w najnowszej grze wideo o golfa

Golf vertical firmy 2K Sporting activities wyprodukował swoją najnowszą grę wideo w golfa, „PGA Tour 2K23”, w którą można grać na wielu platformach, a jej okładką jest Tiger Woods. Po przeskoczeniu 2022, 2K połączyło okładkę Tigera z 2023 roku z jego kumplem i poprzednim frontmanem tego projektu, Justinem Thomasem, który zaszczycił okładkę w 2021 roku. Tegoroczna edycja wywołała wiele emocji – i wiele różne wersje gry – już tej jesieni trafi na półki.

Poniżej znajduje się wszystko, co musisz wiedzieć przed wydaniem „PGA Tour 2K23”:

Knowledge wydania

Oficjalna details premiery „PGA Tour 2K23” Deluxe Edition i PGA Tour 2K23 Tiger Woods Edition to wtorek, 11 października, natomiast „PGA Tour 2K23 Common Edition” to piątek, 14 października.

Przyczepa

Kim jest sportowiec z okładki?

Tiger Woods jest sportowcem z okładki i występuje we wszystkich trzech edycjach gry.

Sporty 2K

Cena i systemy

Standardowa wersja gry na Xbox Sequence X|S i PS5 kosztuje 69,99 USD, a wersja na Xbox One particular, PS4 i Pc to 59,99 USD. Edycja Deluxe na PS4, PS5, Computer system i Xbox Collection X|S kosztuje 99,99 USD. Tiger Woods Edition na PS4, PS5, Pc i Xbox Sequence X|S kosztuje 119,99 USD.

Nowe funkcje

MyPlayer i MyCareer doświadczenie

Wywalcz sobie drogę od Q-ASchool przez Korn Ferry Tour do PGA Tour i spróbuj znaleźć się na szczycie listy FedEx Cup z JT, Tigerem i Jonem Rahmem.

Sprzęt i odzież

„PGA Tour 2K23” będzie zawierać sprzęt agency Titleist, Callaway, PING, Bridgestone, TaylorMade, Mizuno i Wilson, a także sprzęt Nike, Air Jordan, FootJoy, Tattoo Golfing, Original Penguin, Black Quail, Adidas, TravisMathew, Linksoul, Goodr , Ecco Puma, Hugo Boss i Greyson.

Huśtawki

Swing z trzema kliknięciami: Swing z trzema kliknięciami wymaga przytrzymania i zwolnienia przycisku A/X (w zależności od wybranej platformy) w celu uzyskania mocy, a następnie dwukrotnego stuknięcia w celu wyrównania ścieżki wymachu i kąta lica kija. To tak proste, jak raz, dwa, trzy.

Analogowy swing: Jeśli szukasz swingu, który odzwierciedla tradycyjny ruch golfa w prawdziwym życiu, analogowy swing z drążkiem powinien być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Aby rozpocząć ruch, pociągnij do tyłu drążek analogowy i zmierz czas pchnięcia do przodu, gdy miernik mocy dotrze do idealnego punktu, aby uzyskać jedwabiście gładki strzał na torze wodnym.

Kursy

Kursy tej edycji obejmują East Lake, TPC Twin Metropolitan areas, TPC Summerlin, TPC Southwind, TPC Scottsdale, TPC San Antonio, TPC Louisiana, TPC Deere Run, Renaissance Club, St. George’s, The State Club, TPC Boston, Riviera Region Club, TPC Sawgrass i Kotlina Przepiórek.

Gracze

Możesz grać w tę grę jako Tiger Woods, Rickie Fowler, Brooke Henderson, Jon Rahm, Collin Morikawa, Lydia Ko, Justin Rose, Xander Schauffele, Justin Thomas, Lexi Thompson lub Will Zalatoris. Dodatkowo w przyszłości będziesz mógł grać z ludźmi z Dude Perfect i Barstool Athletics, a także Michaelem Jordanem (dostępnym z edycją Deluxe i Tiger Wood Edition).

Czy nie było kiedyś popularnej gry wideo Tiger Woods?

W latach 1999-2014 Tiger Woods licencjonował swoje imię na wersję gry PGA Tour od EA Athletics, ale od tego czasu nie był zaangażowany w gry wideo, aż do niedawnego odrodzenia się z serią 2K. Gra EA Woodsa przyniosła podobno ponad 700 milionów dolarów od początku do końca.

Leave a Comment