Cum să vizionați Newcastle United vs. Aston Villa: canal TV, informații despre fluxul live din Premier League, ora de începere

• Aston Villa @ Newcastle United
  • Recorduri curente: Aston Villa 3-6-3 Newcastle United 5-1-6

Vă rugăm să bifați caseta de înscriere pentru a confirma că doriți să vă abonați.

Ce să știi

Aston Villa și Newcastle United se întâlnesc pentru prima manșă a sezonului, la ora 10:00 ET, sâmbătă, la St. James’ Park. Echipele și-au împărțit meciurile de anul trecut, Villa câștigând primul cu 2- acasă, iar Newcastle luând al doilea cu 1-.

Lions au păstrat foaia goală împotriva lui Brentford duminică și au luat meciul cu 4-. Meciul a fost aproape decis de repriză, când scorul ajunsese deja la 3 la nimic.

Între timp, Tottenham Hotspur are de obicei toate răspunsurile acasă, dar duminică Magpies s-a dovedit o provocare prea dificilă. Newcastle a câștigat cu un gol, trecând de Tottenham cu 2-1. Atacul Newcastle United a trecut după prima repriză, dar a avut suficiente goluri pentru a lua meciul oricum.

Victoriile lor au adus-o pe Villa la 3-6-3 și pe Newcastle la 5-1-6. Vom vedea ce echipă își poate continua succesul și treatment echipă va cădea în mod inevitabil atunci când Lions și Newcastle se ciocnesc.

Paramount+ este singurul loc pentru a urmări fiecare minut al fiecărui meci UCL din acest sezon, pe lângă Serie A, NWSL, Europa League și multe altele. Înscrieți-vă acum cu codul UEFA22 pentru o lună gratuită pentru utilizatorii noi și nu ratați nicio acțiune. Un abonament nu numai că îți oferă acces la tot fotbalul pe treatment l-ai putea dori, ci și la NFL pe CBS și la nenumărate filme, emisiuni și conținut initial.

Joc recomandat | Newcastle United împotriva Aston Villa

CBS Athletics are un nou podcast zilnic de fotbal, treatment acoperă tot ce trebuie să știi despre frumosul joc. Asigurați-vă că ați urmărit Property of Champions pentru acoperirea celor mai mari jocuri, povești, știri despre transferuri cu Fabrizio Romano și tot ce se întâmplă în cel mai well known sport din lume.

Istoria seriei

Aston Villa a câștigat trei din ultimele șase meciuri împotriva lui Newcastle United.