Cum să urmărești Manchester United vs. Tottenham Hotspur: canal TV, informații despre fluxul live din Premier League, ora de începere

Leading League revine în acțiune miercuri.

Cine joacă

• Tottenham Hotspur @ Manchester United
  • Recorduri curente: Tottenham Hotspur 7-1-2 Manchester United 5-3-1

Paramount+ este singurul loc pentru a urmări fiecare minut al fiecărui meci UCL din acest sezon, pe lângă Serie A, NWSL, Europa League și multe altele. Înscrieți-vă acum cu codul UEFA22 pentru o lună gratuită pentru utilizatorii noi și nu ratați nicio acțiune. Un abonament nu numai că îți oferă acces la tot fotbalul pe treatment ți-l poți dori, ci și la NFL pe CBS și la nenumărate filme, emisiuni și conținut first.

Ce să știi

Manchester United a câștigat ambele meciuri împotriva lui Tottenham Hotspur sezonul trecut (3- și 3-2) și vizează același rezultat miercuri. Ei se întâlnesc pentru prima etapă a sezonului la 3:15 pm ET la Previous Trafford.

Duminică, Purple Devils și Newcastle United au egalat cu -, bune pentru câte un punct.

Între timp, Tottenham a păstrat porția liberă împotriva lui Everton sâmbăta trecută și a luat meciul cu 2-. Scorul a fost egal la pauză, dar Tottenham a fost echipa mai bună în repriza secundă.

După egalitatea lor, Gentleman United va căuta să câștige toate cele trei puncte în acest meci.

CBS Sports are un nou podcast zilnic de fotbal, care acoperă tot ce trebuie să știi despre frumosul joc. Asigurați-vă că ați urmărit Property of Champions pentru acoperirea celor mai mari jocuri, povești, știri despre transferuri cu Fabrizio Romano și tot ce se întâmplă în cel mai common sport din lume.

Cum să vizionezi

• Cine: Manchester United vs Tottenham Hotspur
  • Când: miercuri la 3:15 pm ET
  • Unde: Previous Trafford
  • Tv/Stream stay: Peacock
  • Cote: Manchester United +140 Remiză +245 Tottenham +180 (prin Caesars Sportsbook)

Joc recomandat | Manchester United contra Tottenham Hotspur

Istoria seriei

Manchester United a câștigat șapte din ultimele 12 meciuri împotriva lui Tottenham Hotspur.