Crystal Palace vs. Wolverhampton informații despre fluxul live, canal TV: Cum să vizionați Premier League la TV, transmiteți online

Leading League revine cu acțiune la mijlocul săptămânii marți.

Cine joacă

• Wolverhampton @ Crystal Palace
  • Recorduri curente: Wolverhampton 2-4-4 Crystal Palace 2-3-4

Paramount+ este singurul loc pentru a urmări fiecare minut al fiecărui meci UCL din acest sezon, pe lângă Serie A, NWSL, Europa League și multe altele. Înscrieți-vă acum cu codul UEFA22 pentru o lună gratuită pentru utilizatorii noi și nu ratați nicio acțiune. Un abonament nu numai că îți oferă acces la tot fotbalul pe care l-ai putea dori, ci și la NFL pe CBS și la nenumărate filme, emisiuni și conținut primary.

Ce să știi

Crystal Palace a câștigat ambele meciuri împotriva lui Wolverhampton sezonul trecut (2- și 2-) și vizează același rezultat marți. Ei se întâlnesc pentru prima etapă a sezonului la 3:15 pm ET la Selhurst Park.

Sâmbăta trecută, Crystal Palace și Leicester Town au ajuns la un punct fiecare după un egal -.

Apropo de meciuri strânse: Wolverhampton a eschivat un glonț sâmbătă trecută, încheind Nottingham Forest cu 1-. Scorul a fost egal la pauză, dar Wolves a fost echipa mai bună în repriza secundă.

După egalitatea lor, Crystal Palace va căuta să câștige toate cele trei puncte în acest meci.

Dorești și mai multă acoperire a jocului din lume? Ascultă mai jos și urmărește ¡Qué Golazo! Un podcast zilnic CBS Soccer în care vă ducem dincolo de teren și în jurul globului pentru comentarii, previzualizări, recapitulări și multe altele.

Istoria seriei

Crystal Palace a câștigat patru din ultimele opt meciuri împotriva Wolverhampton.