Brighton & Hove Albion vs. Nottingham Forest Informacje o transmisji na żywo, kanał telewizyjny: jak oglądać Premier League w telewizji, przesyłać strumieniowo online

Leading League powraca z akcją w środku tygodnia we wtorek.

Kto gra

• Nottingham Forest @ Brighton & Hove Albion
  • Aktualne rekordy: Nottingham Forest 1-7-2 Brighton & Hove Albion 4-3-2

Paramount+ to jedyne miejsce, w którym można oglądać każdą minutę każdego meczu UCL w tym sezonie, oprócz Serie A, NWSL, Ligi Europy i nie tylko. Zarejestruj się teraz z kodem UEFA22 na miesiąc za darmo dla nowych użytkowników i nie przegap żadnej akcji. Subskrypcja daje nie tylko dostęp do wszystkich meczów piłki nożnej, których możesz chcieć, ale także do NFL na CBS oraz niezliczonych filmów, programów i oryginalnych treści.

Co wiedzieć

Nottingham Forest musi wzmocnić obronę, która pozwala na 2,3 gola na mecz przed meczem we wtorek. Wyjadą w drogę drugi tydzień z rzędu, gdy o 14:30 ET udają się na stadion The American Convey Local community Stadium. Biorąc pod uwagę, że oba kluby poniosły stratę w ostatnim meczu, obaj mają trochę dodatkowej motywacji do tego meczu.

W przerwie wszystko to nie było nic do niczego, ale Nottingham Forest nie był równy Wolverhamptonowi w drugiej połowie, kiedy spotkali się w ostatnią sobotę. Nottingham Forest stracił gola przed Wilkami, przegrywając 1-.

Tymczasem Brighton & Hove Albion nie zdobyli Brentford w zeszły piątek, przegrywając 2:.

Po niesatysfakcjonującym finiszu w poprzednich meczach obie drużyny wywalczą pełne trzy punkty w tym meczu. Miejmy nadzieję, że drużyny nadrobią powolne ataki w ostatnich występach i strzelą kilka bramek w tym tygodniu.

Masz ochotę na jeszcze więcej relacji ze światowej gry? Posłuchaj poniżej i śledź ¡Qué Golazo! Codzienny podcast CBS Soccer, w którym zabierzemy Cię poza boisko i na całym świecie w celu uzyskania komentarzy, zapowiedzi, podsumowań i nie tylko.