Πώς να παρακολουθήσετε Manchester United εναντίον Tottenham Hotspur: τηλεοπτικό κανάλι, πληροφορίες ζωντανής ροής Premier League, ώρα έναρξης

Η Πρέμιερ Λιγκ επιστρέφει στη δράση την Τετάρτη.

Ποιος Παίζει

• Τότεναμ @ Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
  • Τρέχοντα ρεκόρ: Τότεναμ 7-1-2 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 5-3-1

ParamountΤο + είναι το μόνο μέρος για να παρακολουθήσετε κάθε λεπτό κάθε αγώνα UCL αυτή τη σεζόν, εκτός από Serie A, NWSL, Europa League και άλλα. Εγγραφείτε τώρα με τον κωδικό UEFA22 για έναν μήνα δωρεάν για νέους χρήστες και μην χάσετε καμία από τις ενέργειες. Μια συνδρομή όχι μόνο σας δίνει πρόσβαση σε όλο το ποδόσφαιρο που θα θέλατε, αλλά και στο NFL στο CBS, και σε αμέτρητες ταινίες, εκπομπές και πρωτότυπο περιεχόμενο.

Τι να ξέρετε

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ κέρδισε και τους δύο αγώνες της με την Τότεναμ την περασμένη σεζόν (3- και 3-2) και στοχεύει στο ίδιο αποτέλεσμα την Τετάρτη. Θα συναντηθούν για τον πρώτο τους αγώνα της σεζόν στις 3:15 μ.μ. ET στο Outdated Trafford.

Την Κυριακή, οι Purple Devils και η Newcastle United ισοφάρισαν -, καλοί για έναν βαθμό έκαστος.

Εν τω μεταξύ, η Τότεναμ κράτησε ανέπαφη την εστία της απέναντι στην Έβερτον το περασμένο Σάββατο και πήρε το ματς με 2-. Το σκορ ήταν ισόπαλο στην ανάπαυλα, αλλά η Τότεναμ ήταν η καλύτερη ομάδα στο δεύτερο ημίχρονο.

Μετά την ισοπαλία της, η Gentleman United θα προσπαθήσει να κερδίσει τους τρεις βαθμούς σε αυτό το ματς.

CBS Sporting activities έχει ένα ολοκαίνουργιο καθημερινό podcast ποδοσφαίρου, που καλύπτει όλα όσα πρέπει να ξέρετε για το όμορφο παιχνίδι. Φροντίστε να παρακολουθείτε το Residence of Champions για κάλυψη των μεγαλύτερων αγώνων, ιστοριών, ειδήσεων μεταγραφών με τον Fabrizio Romano και οτιδήποτε άλλο συμβαίνει στο πιο δημοφιλές άθλημα στον κόσμο.

Πώς να παρακολουθήσετε

• Ποιος: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ εναντίον Τότεναμ
  • Πότε: Τετάρτη στις 3:15 μ.μ. ET
  • Πού: Ολντ Τράφορντ
  • Τηλεόραση/Ζωντανή ροή: Peacock
  • Πιθανότητες: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ +140 Ισοπαλία +245 Τότεναμ +180 (μέσω Caesars Sportsbook)