Πληροφορίες ζωντανής ροής Brighton & Hove Albion εναντίον Nottingham Forest, τηλεοπτικό κανάλι: Πώς να παρακολουθήσετε Premier League στην τηλεόραση, ροή στο διαδίκτυο

Η Leading League επιστρέφει με δράση μεσοβδόμαδα την Τρίτη.

Ποιος Παίζει

• Nottingham Forest @ Brighton & Hove Albion
  • Τρέχοντα ρεκόρ: Νότιγχαμ Φόρεστ 1-7-2 Μπράιτον & Χόουβ Άλμπιον 4-3-2

Το Paramount+ είναι το μόνο μέρος για να παρακολουθήσετε κάθε λεπτό κάθε αγώνα UCL αυτή τη σεζόν, εκτός από τη Serie A, το NWSL, το Europa League και άλλα. Εγγραφείτε τώρα με τον κωδικό UEFA22 για έναν μήνα δωρεάν για νέους χρήστες και μην χάσετε καμία από τις ενέργειες. Μια συνδρομή όχι μόνο σας δίνει πρόσβαση σε όλο το ποδόσφαιρο που θα θέλατε, αλλά και στο NFL στο CBS, και σε αμέτρητες ταινίες, εκπομπές και πρωτότυπο περιεχόμενο.

Τι να ξέρετε

Η Νότιγχαμ Φόρεστ πρέπει να ενισχύσει μια άμυνα που να επιτρέπει 2,3 γκολ ανά αγώνα πριν από τον αγώνα της Τρίτης. Θα βγουν στο δρόμο για δεύτερη συνεχόμενη εβδομάδα καθώς κατευθύνονται στο κοινοτικό στάδιο The American Specific στις 2:30 μ.μ. ET. Δεδομένου ότι και οι δύο ομάδες υπέστησαν μια ήττα στο τελευταίο τους παιχνίδι, και οι δύο έχουν λίγο επιπλέον κίνητρο για αυτό το παιχνίδι.

Όλα ήταν ισόπαλα με τίποτα στο ημίχρονο, αλλά η Νότιγχαμ Φόρεστ δεν ήταν ισάξια της Γουλβερχάμπτον στο δεύτερο ημίχρονο όταν συναντήθηκαν το περασμένο Σάββατο. Η Νότιγχαμ Φόρεστ έμεινε ένα γκολ μακριά από τη Γουλβς, χάνοντας με 1-.

Εν τω μεταξύ, η Μπράιτον & Χόουβ Άλμπιον απέκρουσε την Μπρέντφορντ την περασμένη Παρασκευή, υποχωρώντας με 2-.

Μετά από μη ικανοποιητικά φινιρίσματα στα προηγούμενα παιχνίδια τους, και οι δύο ομάδες είναι εκτός για τους τρεις βαθμούς σε αυτό το παιχνίδι. Ας ελπίσουμε ότι οι ομάδες θα επανορθώσουν τις αργές παραβάσεις στις τελευταίες τους εξόδους και θα πετύχουν μερικά γκολ αυτή την εβδομάδα.

Θέλετε ακόμα περισσότερη κάλυψη του παγκόσμιου παιχνιδιού Ακούστε παρακάτω και ακολουθήστε το ¡Qué Golazo! Ένα καθημερινό CBS Soccer Podcast όπου σας μεταφέρουμε πέρα ​​από το γήπεδο και σε όλο τον κόσμο για σχόλια, προεπισκοπήσεις, ανακεφαλαιώσεις και πολλά άλλα.