Πληροφορίες ζωντανής ροής Σαουθάμπτον εναντίον Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ, τηλεοπτικό κανάλι: Πώς να παρακολουθήσετε την Premier League στην τηλεόραση, ροή στο διαδίκτυο

Ποιος Παίζει

• Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ @ Σαουθάμπτον
  • Τρέχοντα ρεκόρ: Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ 3-5-1 Σαουθάμπτον 2-6-1

Τι να ξέρετε

Η Σαουθάμπτον πρέπει να ενισχύσει μια άμυνα που να επιτρέπει 1,89 γκολ ανά αγώνα πριν από τον αγώνα της Κυριακής. Αυτοί και η Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ συναντιούνται για τον πρώτο τους αγώνα της σεζόν στις 9 π.μ. ET στο Στάδιο Σεντ Μέρι. Η Γουέστ Χαμ θα πρέπει να είναι ψηλά μετά από μια νίκη, ενώ η Σαουθάμπτον θα προσπαθήσει να διορθώσει το πλοίο.

Η Σαουθάμπτον πρέπει να πονάει μετά την ήττα με 4- από τη Μάντσεστερ Σίτι το Σάββατο.

Εν τω μεταξύ, όλα ήταν ισόπαλα 1-1 στο ημίχρονο για τους Irons και Fulham την Κυριακή, αλλά η West Ham ανέβηκε στο δεύτερο ημίχρονο για τη νίκη με 3-1.

Μετά από μια ισοπαλία – στο πρώτο της παιχνίδι πέρυσι, η Σαουθάμπτον βρέθηκε μπροστά από τη Γουέστ Χαμ με 3-2 στο δεύτερο. Θα χρειαστούν 90 λεπτά προσπάθειας για να καταλήξουμε σε ένα παρόμοιο αποτέλεσμα.

Θέλετε ακόμα περισσότερη κάλυψη του παγκόσμιου παιχνιδιού Ακούστε παρακάτω και ακολουθήστε το ¡Qué Golazo! Ένα καθημερινό CBS Soccer Podcast όπου σας μεταφέρουμε πέρα ​​από το γήπεδο και σε όλο τον κόσμο για σχόλια, προεπισκοπήσεις, ανακεφαλαιώσεις και πολλά άλλα.