Παρακολουθήστε Nottingham Forest εναντίον Liverpool: How to live stream, τηλεοπτικό κανάλι, ώρα έναρξης για τον αγώνα της Premier League του Σαββάτου

Getty Pictures

Η Premier League επιστρέφει στη δράση το Σάββατο.

Ποιος Παίζει

• Λίβερπουλ @ Νότιγχαμ Φόρεστ
  • Τρέχοντα ρεκόρ: Λίβερπουλ 4-2-4 Νότιγχαμ Φόρεστ 1-7-3

ParamountΤο + είναι το μόνο μέρος για να παρακολουθήσετε κάθε λεπτό κάθε αγώνα UCL αυτή τη σεζόν, εκτός από Serie A, NWSL, Europa League και άλλα. Εγγραφείτε τώρα με τον κωδικό UEFA22 για έναν μήνα δωρεάν για νέους χρήστες και μην χάσετε καμία από τις ενέργειες. Μια συνδρομή όχι μόνο σας δίνει πρόσβαση σε όλο το ποδόσφαιρο που θα θέλατε, αλλά και στο NFL στο CBS, και σε αμέτρητες ταινίες, εκπομπές και πρωτότυπο περιεχόμενο.

Τι να ξέρετε

Η Νότιγχαμ Φόρεστ θα επιστρέψει σπίτι μετά από ένα οδικό ταξίδι δύο αγώνων. Θα αγωνιστούν με τη Λίβερπουλ στις 7:30 π.μ. ET το Σάββατο στο The Town Floor. Επιτρέποντας κατά μέσο όρο 2,09 πόντους ανά παιχνίδι, η Νότιγχαμ Φόρεστ κοιμάται στην αμυντική πλευρά της μπάλας και θα πρέπει να ξυπνήσει πριν από το παιχνίδι.

Την Τρίτη, η Νότιγχαμ Φόρεστ και η Μπράιτον & Χόουβ Άλμπιον κατέληξαν με έναν βαθμό μετά την ισοπαλία -.

Μιλώντας για κλειστά παιχνίδια: Η Λίβερπουλ απέφυγε μια σφαίρα την Τετάρτη, τερματίζοντας τη Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ με 1-. Η επίθεση της Λίβερπουλ έληξε μετά το πρώτο ημίχρονο, αλλά είχε αρκετά γκολ για να πάρει το ματς ούτως ή άλλως.

Μετά την ισοπαλία της, η Νότιγχαμ Φόρεστ θα προσπαθήσει να κερδίσει τους τρεις βαθμούς σε αυτό το ματς.

Επιλέξτε το πλαίσιο συμμετοχής για να επιβεβαιώσετε ότι θέλετε να εγγραφείτε.

Πώς να παρακολουθήσετε

• Ποιος: Νότιγχαμ Φόρεστ εναντίον Λίβερπουλ
  • Πότε: Σάββατο στις 7:30 π.μ. ET
  • Πού: The City Ground
  • ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ: Usa Network
  • Διαδικτυακή ροή: fuboTV (Δοκίμασε δωρεάν)
  • Παρακολουθήστε στον Καναδά: fubo Sports activities Community Canada
  • Αποδόσεις Caesars Sportsbook: Forest +1000 Κλήρωση +470 Λίβερπουλ -390

Επιλεγμένο παιχνίδι | Νότιγχαμ Φόρεστ εναντίον Λίβερπουλ

CBS Sports έχει ένα ολοκαίνουργιο καθημερινό podcast ποδοσφαίρου, που καλύπτει όλα όσα πρέπει να ξέρετε για το όμορφο παιχνίδι. Φροντίστε να παρακολουθείτε το Home of Champions για κάλυψη των μεγαλύτερων αγώνων, ιστοριών, ειδήσεων μεταγραφών με τον Fabrizio Romano και οτιδήποτε άλλο συμβαίνει στο πιο δημοφιλές άθλημα στον κόσμο.