Παρακολουθήστε Λιντς Γιουνάιτεντ εναντίον Άρσεναλ: τηλεοπτικό κανάλι, πληροφορίες ζωντανής ροής, ώρα έναρξης

Ποιος Παίζει

• Άρσεναλ @ Λιντς Γιουνάιτεντ
  • Τρέχοντα ρεκόρ: Άρσεναλ 8-1 Λιντς Γιουνάιτεντ 2-3-3

Τι να ξέρετε

Η Λιντς Γιουνάιτεντ έχει -3-1 εναντίον της Άρσεναλ από τον Νοέμβριο του 2020, αλλά θα έχει την ευκαιρία να μειώσει λίγο τη διαφορά την Κυριακή. Συναντώνται για τον πρώτο τους αγώνα της σεζόν στις 9 π.μ. ET στο Elland Highway. Η Άρσεναλ θα πρέπει να συνεχίσει να οδηγεί ψηλά μετά από μια νίκη, ενώ η Λιντς Γιουνάιτεντ θα προσπαθήσει να επιστρέψει στη στήλη των νικών.

Όλα ήταν ισόπαλα 1-1 στο ημίχρονο, αλλά η Λιντς Γιουνάιτεντ δεν ήταν ισόβαθμη με την Κρίσταλ Πάλας στο δεύτερο ημίχρονο όταν αναμετρήθηκαν την Κυριακή. Η Λιντς Γιουνάιτεντ έχασε με γκολ 2-1 από την Κρίσταλ Πάλας.

Μιλώντας για κλειστά παιχνίδια: Η Άρσεναλ απέφυγε μια σφαίρα την Κυριακή, τερματίζοντας τη Λίβερπουλ με 3-2.

Η ήττα της Λιντς Γιουνάιτεντ τη μείωσε σε 2-3-3, ενώ η νίκη της Άρσεναλ την ανέβασε στο 8-1. Θα δούμε αν η Λιντς Γιουνάιτεντ μπορεί να κλέψει την τύχη της Άρσεναλ ή αν η Άρσεναλ καταγράψει άλλη μια νίκη.

Θέλετε ακόμα περισσότερη κάλυψη του παγκόσμιου παιχνιδιού Ακούστε παρακάτω και ακολουθήστε το ¡Qué Golazo! Ένα καθημερινό CBS Soccer Podcast όπου σας μεταφέρουμε πέρα ​​από το γήπεδο και σε όλο τον κόσμο για σχόλια, προεπισκοπήσεις, ανακεφαλαιώσεις και πολλά άλλα.

Πώς να παρακολουθήσετε

• Ποιος: Λιντς Γιουνάιτεντ εναντίον Άρσεναλ
  • Πότε: Κυριακή στις 9 π.μ. ET
  • Πού: Elland Highway
  • Τηλεόραση/Ζωντανή ροή: Peacock
  • Πιθανότητες: Λιντς +480 Κλήρωση +230 Arsenal -188 (μέσω Caesars Sportsbook)

Επιλεγμένο παιχνίδι | Λιντς Γιουνάιτεντ εναντίον Άρσεναλ

Ιστορία σειράς

Η Άρσεναλ κέρδισε τρεις αναμετρήσεις και ισοφάρισε μία συνάντηση στις τέσσερις τελευταίες αναμετρήσεις της με τη Λιντς Γιουνάιτεντ.