Λίβερπουλ εναντίον Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ: Πώς να παρακολουθήσετε την Premier League online, τηλεοπτικό κανάλι, πληροφορίες ζωντανής ροής, ώρα αγώνα

Getty Pictures

Η Πρέμιερ Λιγκ επιστρέφει στη δράση την Τετάρτη.

Ποιος Παίζει

• Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ @ Λίβερπουλ
  • Τρέχοντα ρεκόρ: Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ 3-5-2 Λίβερπουλ 3-2-4

ParamountΤο + είναι το μόνο μέρος για να παρακολουθήσετε κάθε λεπτό κάθε αγώνα UCL αυτή τη σεζόν, εκτός από Serie A, NWSL, Europa League και άλλα. Εγγραφείτε τώρα με τον κωδικό UEFA22 για έναν μήνα δωρεάν για νέους χρήστες και μην χάσετε καμία από τις ενέργειες. Μια συνδρομή όχι μόνο σας δίνει πρόσβαση σε όλο το ποδόσφαιρο που θα θέλατε, αλλά και στο NFL στο CBS, και σε αμέτρητες ταινίες, εκπομπές και πρωτότυπο περιεχόμενο.

Τι να ξέρετε

Η Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ έχει 1-9-2 εναντίον της Λίβερπουλ από τον Δεκέμβριο του 2016, αλλά θα έχει την ευκαιρία να μειώσει λίγο τη διαφορά την Τετάρτη. Θα συναντηθούν για τον πρώτο τους αγώνα της σεζόν στις 2:30 μ.μ. ET στο Anfield. Οι ομάδες χώρισαν τους αγώνες τους πέρυσι, με τους Irons να κερδίζουν το πρώτο με 3-2 εντός έδρας και τη Liverpool να παίρνει το δεύτερο με 1-.

Την Κυριακή, Γουέστ Χαμ και Σαουθάμπτον κατέληξαν με έναν βαθμό μετά την ισοπαλία 1-1.

Μιλώντας για κλειστά παιχνίδια: οι Κόκκινοι απέφυγαν μια σφαίρα την Κυριακή, τερματίζοντας τη Μάντσεστερ Σίτι με 1-. Το σκορ ήταν ισόπαλο στην ανάπαυλα χωρίς τίποτα, αλλά η Λίβερπουλ ήταν η καλύτερη ομάδα στο δεύτερο ημίχρονο.

Μετά την ισοπαλία της, η Γουέστ Χαμ θα προσπαθήσει να κερδίσει τους τρεις βαθμούς σε αυτό το ματς.

CBS Athletics έχει ένα ολοκαίνουργιο καθημερινό podcast ποδοσφαίρου, που καλύπτει όλα όσα πρέπει να ξέρετε για το όμορφο παιχνίδι. Φροντίστε να παρακολουθείτε το Residence of Champions για κάλυψη των μεγαλύτερων αγώνων, ιστοριών, ειδήσεων μεταγραφών με τον Fabrizio Romano και οτιδήποτε άλλο συμβαίνει στο πιο δημοφιλές άθλημα στον κόσμο.

Πώς να παρακολουθήσετε

• Ποιος: Λίβερπουλ εναντίον Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ
  • Πότε: Τετάρτη στις 2:30 μ.μ. ET
  • Πού: Άνφιλντ
  • Τηλεόραση/Ζωντανή ροή: Peacock
  • Πιθανότητες: Λίβερπουλ -250 Κλήρωση +375 West Ham +650 (μέσω Caesars Sportsbook)

Επιλεγμένο παιχνίδι | Λίβερπουλ εναντίον Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ

Ιστορία σειράς

Η Λίβερπουλ έχει κερδίσει εννέα από τους 12 τελευταίους αγώνες της εναντίον της Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ.