Πώς να παρακολουθήσετε Newcastle United εναντίον Aston Villa: τηλεοπτικό κανάλι, πληροφορίες ζωντανής ροής Premier League, ώρα έναρξης

• Άστον Βίλα @ Νιούκαστλ Γιουνάιτεντ
  • Τρέχοντα ρεκόρ: Άστον Βίλα 3-6-3 Νιούκαστλ 5-1-6

Επιλέξτε το πλαίσιο συμμετοχής για να επιβεβαιώσετε ότι θέλετε να εγγραφείτε.

Τι να ξέρετε

Η Άστον Βίλα και η Νιούκαστλ Γιουνάιτεντ συναντώνται για τον πρώτο τους αγώνα της σεζόν στις 10 π.μ. ET το Σάββατο στο Σεντ Τζέιμς Παρκ. Οι ομάδες χώρισαν τους αγώνες τους πέρυσι, με τη Βίλα να κερδίζει το πρώτο 2- εντός έδρας και τη Νιούκαστλ να παίρνει το δεύτερο με 1-.

Τα Λιοντάρια κράτησαν ανέπαφη την εστία τους απέναντι στην Μπρέντφορντ την Κυριακή και πήραν τον αγώνα με 4-. Το παιχνίδι κρίθηκε λίγο πολύ από το ημίχρονο, όταν το σκορ είχε ήδη φτάσει στο 3 προς τίποτα.

Εν τω μεταξύ, η Τότεναμ έχει τυπικά όλες τις απαντήσεις εντός έδρας, αλλά την Κυριακή οι Magpies αποδείχθηκαν πολύ δύσκολη πρόκληση. Η Νιούκαστλ κέρδισε με ένα γκολ, γλιστρώντας από την Τότεναμ με 2-1. Η επίθεση της Νιούκαστλ Γιουνάιτεντ τελείωσε μετά το πρώτο ημίχρονο, αλλά είχε αρκετά γκολ για να πάρει τον αγώνα ούτως ή άλλως.

Οι νίκες τους οδήγησαν τη Villa σε 3-6-3 και τη Newcastle σε 5-1-6. Θα δούμε ποια ομάδα μπορεί να συνεχίσει την επιτυχία της και ποια ομάδα θα πέσει αναπόφευκτα όταν αναμετρηθούν τα Lions και η Newcastle.

ParamountΤο + είναι το μόνο μέρος για να παρακολουθήσετε κάθε λεπτό κάθε αγώνα UCL αυτή τη σεζόν, εκτός από Serie A, NWSL, Europa League και άλλα. Εγγραφείτε τώρα με τον κωδικό UEFA22 για έναν μήνα δωρεάν για νέους χρήστες και μην χάσετε καμία από τις ενέργειες. Μια συνδρομή όχι μόνο σας δίνει πρόσβαση σε όλο το ποδόσφαιρο που θα θέλατε, αλλά και στο NFL στο CBS, και σε αμέτρητες ταινίες, εκπομπές και πρωτότυπο περιεχόμενο.

Επιλεγμένο παιχνίδι | Νιούκαστλ εναντίον Άστον Βίλα

CBS Sports έχει ένα ολοκαίνουργιο καθημερινό podcast ποδοσφαίρου, που καλύπτει όλα όσα πρέπει να ξέρετε για το όμορφο παιχνίδι. Φροντίστε να παρακολουθείτε το Home of Champions για κάλυψη των μεγαλύτερων αγώνων, ιστοριών, ειδήσεων μεταγραφών με τον Fabrizio Romano και οτιδήποτε άλλο συμβαίνει στο πιο δημοφιλές άθλημα στον κόσμο.