Πληροφορίες ζωντανής ροής Λίβερπουλ εναντίον Λιντς Γιουνάιτεντ, τηλεοπτικό κανάλι: Πώς να παρακολουθήσετε Premier League στην τηλεόραση, ροή στο διαδίκτυο

• Λιντς Γιουνάιτεντ @ Λίβερπουλ
  • Τρέχοντα ρεκόρ: Λιντς Γιουνάιτεντ 2-6-3 Λίβερπουλ 4-3-4

Επιλέξτε το πλαίσιο συμμετοχής για να επιβεβαιώσετε ότι θέλετε να εγγραφείτε.

Τι να ξέρετε

Η Λίβερπουλ έχει 3–1 εναντίον της Λιντς Γιουνάιτεντ από τον Σεπτέμβριο του 2020 και θα έχει την ευκαιρία να επεκτείνει αυτή την επιτυχία το Σάββατο. Θα συναντηθούν για τον πρώτο τους αγώνα της σεζόν στις 2:45 μ.μ. ET στο Anfield. Η Λίβερπουλ κέρδισε και τους δύο αγώνες της με τη Λιντς Γιουνάιτεντ την περασμένη σεζόν (3- και 6-) και αυτή τη φορά στοχεύει στο ίδιο αποτέλεσμα.

Όλα ήταν ισόπαλα στο ημίχρονο, αλλά οι Reds δεν ήταν ίσοι με τη Nottingham Forest στο δεύτερο ημίχρονο όταν συναντήθηκαν το Σάββατο. Η Λίβερπουλ ηττήθηκε με 1- από τη Νότιγχαμ Φόρεστ.

Μιλώντας για κλειστά παιχνίδια: Η Λιντς Γιουνάιτεντ έμεινε ένα γκολ μακριά από τη Φούλαμ την Κυριακή, χάνοντας με 3-2.

Έχοντας υποστεί και οι δύο κοντινές ήττες, αυτές οι ομάδες αναμφίβολα θα παλέψουν για κάθε εκατοστό για να κερδίσουν αυτή τη μία. Ελέγξτε ξανά για να δείτε ποια ομάδα είναι σε θέση να προχωρήσει στη στήλη νίκης.

ParamountΤο + είναι το μόνο μέρος για να παρακολουθήσετε κάθε λεπτό κάθε αγώνα UCL αυτή τη σεζόν, εκτός από Serie A, NWSL, Europa League και άλλα. Εγγραφείτε τώρα με τον κωδικό UEFA22 για έναν μήνα δωρεάν για νέους χρήστες και μην χάσετε καμία από τις ενέργειες. Μια συνδρομή όχι μόνο σας δίνει πρόσβαση σε όλο το ποδόσφαιρο που θα θέλατε, αλλά και στο NFL στο CBS, και σε αμέτρητες ταινίες, εκπομπές και πρωτότυπο περιεχόμενο.

Πώς να παρακολουθήσετε

• Ποιος: Λίβερπουλ εναντίον Λιντς Γιουνάιτεντ
  • Πότε: Σάββατο στις 2:45 μ.μ. ET
  • Πού: Άνφιλντ
  • Τηλεόραση: NBC Universo, United states Community
  • Διαδικτυακή ροή: fuboTV (Δοκίμασε δωρεάν)
  • Παρακολουθήστε στον Καναδά: fubo Athletics Community Canada
  • Πιθανότητες: Λίβερπουλ -340 Κλήρωση +460 Leeds +800 (μέσω Caesars Sportsbook)

Επιλεγμένο παιχνίδι | Λίβερπουλ εναντίον Λιντς Γιουνάιτεντ

CBS Sports έχει ένα ολοκαίνουργιο καθημερινό podcast ποδοσφαίρου, που καλύπτει όλα όσα πρέπει να ξέρετε για το όμορφο παιχνίδι. Φροντίστε να παρακολουθείτε το Dwelling of Champions για κάλυψη των μεγαλύτερων αγώνων, ιστοριών, ειδήσεων μεταγραφών με τον Fabrizio Romano και οτιδήποτε άλλο συμβαίνει στο πιο δημοφιλές άθλημα στον κόσμο.

Ιστορία σειράς

Η Λίβερπουλ κέρδισε τρεις αναμετρήσεις και ισοφάρισε μία συνάντηση στις τέσσερις τελευταίες αναμετρήσεις της με τη Λιντς Γιουνάιτεντ.