Παρακολουθήστε Φούλαμ εναντίον Έβερτον: τηλεοπτικό κανάλι, πληροφορίες ζωντανής ροής, ώρα έναρξης

• Έβερτον @ Φούλαμ
  • Τρέχοντα ρεκόρ: Έβερτον 3-5-4 Φούλαμ 5-4-3

Επιλέξτε το πλαίσιο συμμετοχής για να επιβεβαιώσετε ότι θέλετε να εγγραφείτε.

Τι να ξέρετε

Η Φούλαμ πρέπει να ενισχύσει μια άμυνα που να επιτρέπει 1,83 γκολ ανά αγώνα πριν από τον αγώνα της το Σάββατο. Θα αγωνιστούν με την Έβερτον στις 12:30 μ.μ. ET στο Craven Cottage.

Ήταν όλα ισόπαλα 1-1 στο ημίχρονο για τη Φούλαμ και τη Λιντς Γιουνάιτεντ την Κυριακή, αλλά η Φούλαμ ανέβηκε στο δεύτερο ημίχρονο για τη νίκη με 3-2.

Εν τω μεταξύ, η Έβερτον κράτησε ανέπαφη την εστία της απέναντι στην Κρίσταλ Πάλας το Σάββατο και πήρε το ματς με 3-.

Οι νίκες τους οδήγησαν τη Φούλαμ σε 5-4-3 και την Έβερτον σε 3-5-4. Παρακολουθήστε το παιχνίδι και ελέγξτε ξανά CBS Sports για να μάθετε ποιος διατηρεί τη θετική ενέργεια και ποιος χτυπά ένα εμπόδιο.

ParamountΤο + είναι το μόνο μέρος για να παρακολουθήσετε κάθε λεπτό κάθε αγώνα UCL αυτή τη σεζόν, εκτός από Serie A, NWSL, Europa League και άλλα. Εγγραφείτε τώρα με τον κωδικό UEFA22 για έναν μήνα δωρεάν για νέους χρήστες και μην χάσετε καμία από τις ενέργειες. Μια συνδρομή όχι μόνο σας δίνει πρόσβαση σε όλο το ποδόσφαιρο που θα θέλατε, αλλά και στο NFL στο CBS, και σε αμέτρητες ταινίες, εκπομπές και πρωτότυπο περιεχόμενο.

Πώς να παρακολουθήσετε

• Ποιος: Φούλαμ εναντίον Έβερτον
  • Πότε: Σάββατο στις 12:30 μ.μ. ET
  • Πού: Craven Cottage
  • Τηλεόραση: NBC
  • Διαδικτυακή ροή: fuboTV (Δοκίμασε δωρεάν)
  • Παρακολουθήστε στον Καναδά: fubo Sports Community Canada
  • Αποδόσεις Caesars Sportsbook: Φούλαμ +129 Ισοπαλία +240 Έβερτον +200

Επιλεγμένο παιχνίδι | Φούλαμ εναντίον Έβερτον

CBS Athletics έχει ένα ολοκαίνουργιο καθημερινό podcast ποδοσφαίρου, που καλύπτει όλα όσα πρέπει να ξέρετε για το όμορφο παιχνίδι. Φροντίστε να παρακολουθείτε το House of Champions για κάλυψη των μεγαλύτερων αγώνων, ιστοριών, ειδήσεων μεταγραφών με τον Fabrizio Romano και οτιδήποτε άλλο συμβαίνει στο πιο δημοφιλές άθλημα στον κόσμο.